Tune Radio+

Tune Radio+ – darmowa apka, która pozwala na pobieranie filmów z YouTube

Szukacie apki, która pozwoli na pobranie i późniejsze odtwarzanie filmów z YouTube w trybie offline? Jeśli tak to poznajcie darmową apkę Tune Radio+.

Zasada działania Tune Radio+ bajecznie prosta. Po uruchomieniu apki udajemy się do pola szukaj, wyszukujemy interesujący nas film i klikamy na specjalnej ikonie “pobierz”, która zapisze wideo, wybieramy interesujący nas format i gotowe.

Tune Radio+ - darmowa apka, która pozwala na pobieranie filmów z YouTube polecane, ciekawostki pobierz, jak pobrać wideo z youtube na iphone, jak pobrać film z youtube na iPhone, iPhone  Szukacie apki, która pozwoli na pobranie i późniejsze odtwarzanie filmów z YouTube w trybie offline? Jeśli tak to poznajcie darmową apkę Tune Radio+. YT 1

Po zapisaniu wideo udajemy się do My Music i odtwarzamy pobrane wcześniej filmy czy pliki audio w trybie offline, czyli bez dostępu do internetu. Bardzo fajną rzeczą jest fakt, że odtwarzane przez nas rzeczy można słuchać przy wyłączonym ekranie czyli w tle.

Tune Radio+ - darmowa apka, która pozwala na pobieranie filmów z YouTube polecane, ciekawostki pobierz, jak pobrać wideo z youtube na iphone, jak pobrać film z youtube na iPhone, iPhone  Szukacie apki, która pozwoli na pobranie i późniejsze odtwarzanie filmów z YouTube w trybie offline? Jeśli tak to poznajcie darmową apkę Tune Radio+. YT 2

Aplikacja tak jak wspomniałem na wstępie dostępna jest w App Store za darmo. Gorąco polecamy.

[appbox appstore 1461448043]

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top