Tutaj obejrzysz ?Spring Loaded?,  czyli wiosenną prezentację nowych produktów firmy Apple polecane, ciekawostki wiosenna konferencja Apple, Spring Loaded live stream, Spring Loaded live, Spring Loaded, przekaz na żywo, na zywo, livestream, live stream, Live, 2021  W zeszłym tygodniu firma Apple oficjalnie ogłosiła datę wielkiej prezentacji nowych produktów Apple ?Spring Loaded?. Prezentacja odbędzie się już dziś i można będzie obejrzeć ją klikając w poniższy link. AppleEvent

Tutaj obejrzysz ?Spring Loaded?, czyli wiosenną prezentację nowych produktów firmy Apple

W zeszłym tygodniu firma Apple oficjalnie ogłosiła datę wielkiej prezentacji nowych produktów Apple ?Spring Loaded?. Prezentacja odbędzie się już dziś i można będzie obejrzeć ją klikając w poniższy link.

Konferencja ?Spring Loaded? odbędzie się jak wspomnieliśmy powyżej dzisiaj, 20 kwietnia 2021 roku. Start przewidziany jest na godzinę 19:00 czasu polskiego. Wiosenną konferencję Apple można będzie oglądać zarówno na stronie firmy, a także za pomocą Apple TV. Jednak naszym zdaniem najszybciej i najłatwiej będzie jak odpalicie sobie przekaz za pomocą YouTube. Link do transmisji zamieszczamy poniżej.

Konferencja Apple “Spring Loaded” przekaz na żywo

Co zostanie zaprezentowane na wydarzeniu? Źródła podają, że dziś wieczorem gigant z Cupertino pokaże światu nowej generacji tablety iPad Pro i iPad mini, w pełni bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods 3, lokalizator AirTag, komputery iMac i Mac Pro, laptopy MacBook Pro oraz nowe Apple TV. Najprawdopodobniej po konferencji udostępnione zostaną również systemy iOS 14.5 i iPadOS 14.5 w wersji RC, a ich finalna wersja trafi do wszystkich użytkowników pod koniec tygodnia.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry