TV App Store stale rośnie ciekawostki nowe kategorie w apple tv, apple tv 4-gen, Apple TV, Apple  Przed długi czas w App Store w Apple TV dostępne były tylko dwie kategorie, ale jak widać zaczyna się to stopniowo zmieniać. W ostatnim czasie w TV App Store pojawiły się nowe kategorie: zdrowie, wiadomości, sport i fitness. AppleTV1

TV App Store stale rośnie

Przed długi czas w App Store w Apple TV dostępne były tylko dwie kategorie, ale jak widać zaczyna się to stopniowo zmieniać. W ostatnim czasie w TV App Store pojawiły się nowe kategorie: zdrowie, wiadomości, sport i fitness.

Jak widać sklep z aplikacjami w nowym Apple TV stale rośnie. Liczba programów dostępnych w TV App Store zwiększa się z dnia na dzień. W ostatnim czasie do wirtualnego sklepu w Apple TV trafiły nowe kategorie: zdrowie, wiadomości, sport i fitness.

TV App Store stale rośnie ciekawostki nowe kategorie w apple tv, apple tv 4-gen, Apple TV, Apple  Przed długi czas w App Store w Apple TV dostępne były tylko dwie kategorie, ale jak widać zaczyna się to stopniowo zmieniać. W ostatnim czasie w TV App Store pojawiły się nowe kategorie: zdrowie, wiadomości, sport i fitness. ATV

Nowe kategorie powinny się pojawić automatycznie po uruchomieniu App Store w Apple TV 4-gen. Jeśli jednak się nie pojawią od razu to po prostu uruchomcie urządzenie ponownie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top