Twitter.app na iOS znów wyświetla informację o tym z jakiej aplikacji został wysłany tweet ciekawostki   Po 6 latach Twitter postanowił przywrócić w swojej aplikacji na iOS opcję, która pozwala zobaczyć z jakiego komunikatora został wysłany konkretny Tweet. Twitter

Twitter.app na iOS znów wyświetla informację o tym z jakiej aplikacji został wysłany tweet

Po 6 latach Twitter postanowił przywrócić w swojej aplikacji na iOS opcję, która pozwala zobaczyć z jakiego komunikatora został wysłany konkretny Tweet.

Do tej pory opcja ta była dostępna w aplikacjach firm trzecich takich jak Tweetbot, czy Fenix. Od teraz jednak użytkownicy oficjalnej aplikacji Twittera na iOS również otrzymali taką możliwość.

Twitter.app na iOS znów wyświetla informację o tym z jakiej aplikacji został wysłany tweet ciekawostki   Po 6 latach Twitter postanowił przywrócić w swojej aplikacji na iOS opcję, która pozwala zobaczyć z jakiego komunikatora został wysłany konkretny Tweet. Twitter 1

Opcja ta mieści się jak widzicie pod wpisem obok daty zamieszczenia Tweeta. Mi się podoba.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top