Twitter

Twitter będzie obsługiwał posty o długości do 4000 znaków

Amerykański biznesmen Elon Musk, który w tym roku został nowym właścicielem Twittera, potwierdził, że już wkrótce użytkownicy serwisu społecznościowego będą mogli publikować wpisy o długości do 4 tys. znaków.

Jak na pewno wiecie bbecnie jeden tweet może zawierać nie więcej niż 280 znaków.

Twitter będzie obsługiwał posty o długości do 4000 znaków ciekawostki Twitter  Amerykański biznesmen Elon Musk, który w tym roku został nowym właścicielem Twittera, potwierdził, że już wkrótce użytkownicy serwisu społecznościowego będą mogli publikować wpisy o długości do 4 tys. znaków. Twitter 1

Przypomnijmy, że pod koniec października Musk został nowym właścicielem Twittera i objął stanowisko CEO firmy. Od tego czasu wprowadził wiele zmian w procesach pracy firmy i zapowiedział szereg innowacji, które wkrótce staną się dostępne dla użytkowników serwisu społecznościowego. Wszystko zaczęło się od zwolnienia prawie połowy pracowników Twittera i powrotu większości kadry z pracy zdalnej do biur.

W listopadzie tego roku Musk powiedział, że twórcy planują zaimplementować w sieci społecznościowej możliwość pisania dłuższych tweetów, ale nie podzielił się żadnymi szczegółami na ten temat. Obecny limit 280 znaków został przyjęty w 2017 roku, a w początkowym okresie istnienia Twittera użytkownicy platformy mieli do czynienia ze 140 znakami na tweeta.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top