Twitter

Twitter podnosi cenę subskrypcji Twitter Blue

W czerwcu ubiegłego roku Twitter oficjalnie uruchomił nową usługę subskrypcji o nazwie „Twitter Blue”, która odblokowuje wyjątkowe funkcje, takie jak możliwość szybkiego cofnięcia właśnie wysłanego tweeta i opcje motywów w aplikacji.

Rok później Twitter po raz pierwszy podnosi cenę subskrypcji. Jak zauważył Matt Navarra, Twitter wysłał w czwartek wiadomość e-mail do obecnych subskrybentów Twitter Blue, potwierdzając, że miesięczna cena subskrypcji zostanie wkrótce zwiększona. Firma będzie teraz pobierać za usługę 4,99 USD miesięcznie – wzrost o 66%.

Twitter twierdzi jednak, że yte osoby, które mają już aktywną subskrypcję) będą nadal płacić starą cenę do października 2022 r. Następnie cena subskrypcji zostanie automatycznie podwyższona. Subskrybenci zostaną  ponownie powiadomieni o zmianie ceny na 30 dni przed podwyżką. Szczegóły, dlaczego Twitter podnosi ceny subskrypcji zaledwie rok po uruchomieniu, są niejasne.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top