Twitter

Twitter pracuje nad funkcją, która pozwoli użytkownikom ustawić status

Twitter pracuje nad funkcją, która pozwoli użytkownikom ustawić status. Informację na ten temat podała Jane Manchun Wong.

Wygląda na to, że status mógłby być wyświetlany zarówno w tweetach, jak i profilach. Wong udostępniła zrzuty ekranu pokazujące „Ustaw status” tuż nad miejscem, w którym wpisujesz swój tweet.

Nie jest jeszcze jasne, czy użytkownicy mogą tworzyć własne statusy lub korzystać z ustawień wstępnych. Funkcje to kolejny sposób na dodanie osobowości do Twojego posta. Kolejną rzeczą, której nie wiemy, jest to, czy ta funkcja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników, czy tylko dla subskrybentów Twitter Blue.

Wcześniej informowaliśmy o tym, że Twitter pracuje także nad funkcją edycji tweetów. Więcej na ten temat, a także pierwsze zrzuty z ekranu zobaczycie w tym wpisie – twitter potwierdza pracę nad przyciskiem “edytuj tweeta”.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top