Twitter przestaje działać na iPhone 6 i 6 Plus ciekawostki Twitter nie dziala na Iphone 6 Plus, Twitter nie dziala na iPhone 6, Twitter  Mimo że firma Apple nie zapewnia już wsparcia dla iPhone'a 6 w postaci nowych aktualizacji oprogramowania, jest to smartfon, którego wielu użytkowników nadal używa jako swojego głównego urządzenia. Twitter

Twitter przestaje działać na iPhone 6 i 6 Plus

Mimo że firma Apple nie zapewnia już wsparcia dla iPhone’a 6 w postaci nowych aktualizacji oprogramowania, jest to smartfon, którego wielu użytkowników nadal używa jako swojego głównego urządzenia.

Niestety, 30 marca Twitter przestał obsługiwać iPhone 6 i iPhone 6 Plus ponieważ aplikacja wymaga teraz systemu iOS 14. W rzeczywistości aplikacja Twittera po prostu przestała działać na tych telefonach, ponieważ wymaga ona systemu iOS co najmniej w wersji 14. Niestety, jeśli masz iPhone’a 6/6 Plus i korzystasz z aplikacji Twitter, niewiele możesz na to poradzić, ponieważ na początku 2021 roku to samo stało się z iPhone 5s.

Co więcej, nawet jeśli unikniesz aktualizacji aplikacji do najnowszej wersji, Twitter,  iPhone i tak nie będzie w stanie poprawnie wczytać wszystkich tweetów, co sprawi, że korzystanie z niego będzie frustrujące i praktycznie bezużyteczne.

Twitter przestaje działać na iPhone 6 i 6 Plus ciekawostki Twitter nie dziala na Iphone 6 Plus, Twitter nie dziala na iPhone 6, Twitter  Mimo że firma Apple nie zapewnia już wsparcia dla iPhone'a 6 w postaci nowych aktualizacji oprogramowania, jest to smartfon, którego wielu użytkowników nadal używa jako swojego głównego urządzenia. iPhone6s3

Jeśli jednak masz iPhone’a z systemem iOS 13, możesz nadal korzystać z najnowszej wersji Twittera, aktualizując go do iOS 15, ponieważ wszystkie urządzenia kompatybilne z iOS 13 działają również z najnowszą wersją systemu operacyjnego.

Użytkownicy iPhone’a 6, którzy utknęli na systemie iOS 12, mogą jedynie korzystać z Twittera za pośrednictwem strony internetowej w Safari lub innej przeglądarce zainstalowanej na urządzeniu.

Według firmy Apple 63% wszystkich urządzeń z systemem iOS zostało zaktualizowanych do systemu iOS 15, a tylko 7% ma zainstalowany system iOS 13 lub wcześniejszy. Oznacza to, że większość użytkowników Twittera nie będzie dotknięta tą decyzją.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top