Twitter przestanie wliczać linki i zdjęcia do 140 znakowego limitu polecane, ciekawostki twitter przestanie wliczać zdjęcia i linki do limitu znaków, Twitter, limit znaków na twitterze, iOS, Apple  Często denerwuje mnie limit 140 znaków w Twitterze, szczególnie gdy wraz z informacją dodaje zdjęcia, które skutecznie zmniejszają limit wprowadzanych znaków. Twitter 1300x700

Twitter przestanie wliczać linki i zdjęcia do 140 znakowego limitu

Często denerwuje mnie limit 140 znaków w Twitterze, szczególnie gdy wraz z informacją dodaje zdjęcia, które skutecznie zmniejszają limit wprowadzanych znaków.

Na szczęście już wkrótce autorzy Twittera zrobią tak, żeby linki i zdjęcia się do limitu nie wliczały. 140 znakowe wpisy są od samego początku i według mnie powinny zostać, ale dobrze, że przynajmniej w wiadomościach prywatnych nie trzeba się pilnować.

Twitter przestanie wliczać linki i zdjęcia do 140 znakowego limitu polecane, ciekawostki twitter przestanie wliczać zdjęcia i linki do limitu znaków, Twitter, limit znaków na twitterze, iOS, Apple  Często denerwuje mnie limit 140 znaków w Twitterze, szczególnie gdy wraz z informacją dodaje zdjęcia, które skutecznie zmniejszają limit wprowadzanych znaków. twitteriffic

Niedługo linki i zdjęcia nie będą wliczane w wypowiedź (w obydwu przypadkach zabierają 23 znaki, nawet po skróceniu linku).

The change could happen in the next two weeks, said the person who asked not to be named because the decision isn?t yet public.

Jack Dorsey chciał nawet wprowadzić wyższy limit znaków (10000), ale bez standardowego Twitter nie byłby sobą.

Przy okazji gorąco zachęcamy do śledzenia naszego Twitter’owego konta – tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry