Twitter

Twitter rozpoczął testowanie funkcji edytuj tweeta

Twitter oficjalnie rozpoczął testowanie nowej funkcji, która pozwala użytkownikom edytować swoje tweety po ich opublikowaniu w serwisie.

Twitter wcześniej potwierdził, że pracuje nad przyciskiem edycji, ale nie podał żadnych szczegółów na temat tego, kiedy użytkownicy mogą go przetestować.

Twitter rozpoczął testowanie funkcji edytuj  tweeta ciekawostki Twitter, jak edytowac tweeta na twitterze, edytowanie tweeta  Twitter oficjalnie rozpoczął testowanie nowej funkcji, która pozwala użytkownikom edytować swoje tweety po ich opublikowaniu w serwisie. tweet edycja
Edytuj tweeta w Twitterze.

Według Twittera nowy przycisk edycji będzie dostępny dla niewielkiej grupy subskrybentów Twitter Blue po „wewnętrznych testach”.

Edytowane tweety będą wyraźnie oznaczone jako edytowane, a użytkownicy będą mogli zobaczyć poprzednie wersje tweeta. Tweety można edytować przez maksymalnie 30 minut po ich opublikowaniu. Firma zauważa, że ​​będzie zwracać szczególną uwagę na to, jak nowa funkcja „wpływa na sposób, w jaki ludzie czytają, piszą i korzystają z tweetów”.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top