Twitter

Twitter w końcu zwiększył limit znaków tweeta, ale jest pewien haczyk

Magia Twittera tkwiła w krótkich i mocnych postach. Posty były ograniczone do 140 znaków później do 280. Wczoraj limit został zwiększony do 4000 znaków.

Niestety jak to w przypadku Twittera jest pewien haczyk. Jeśli chcesz napisać dłuższy tweet musisz wykupić specjalną subskrypcję. To właśnie użytkownicy posiadający Twitter Blue mogą napisać tweeta o długości do 4000 znaków. Zwykli użytkownicy będą oczywiście mogli komentować i udostępniać te tweety.

Obawiasz się, że zawartość takiego tweeta zakryje cały ekran Twojego smartfona? Nie, nie. Nic z tych rzeczy. Gdy tweet będzie dłuższy niż 280 znaków, dodatkowa treść zostanie ukryta, a użytkownik będzie musiał kliknąć „Pokaż więcej”.

Twitter poinformował także  na swoim koncie wsparcia Blue, że wkrótce zmniejszy liczbę reklam dla subskrybentów o połowę. Elon Musk wcześniej mówił również o droższym abonamencie bez reklam. Wcześniej Twitter Blue wprowadził również możliwość publikowania 60-minutowych filmów. Musk z pewnością chce, aby blogerzy i twórcy wideo publikowali swoje treści na platformie — ale oczywiście za odpowiednią cenę.

Dla przypomnienia dodamy, że Twitter Blue kosztuje 8 USD miesięcznie lub 84 USD rocznie. Sporo. W Polsce subskrypcja jeszcze nie jest dostępna.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top