rozpoznawanie dźwięku

Twój iPhone może rozpoznawać dźwięki. Apple udostępnia instrukcję korzystania z funkcji

Firma Apple opublikowała nowe wideo opisujące działanie funkcji rozpoznawania dźwięku w iPhone i iPad. Znajduje się ona w menu dostępności.

Na poniższym wideo możecie zobaczyć co trzeba zrobić, aby Wasz iPhone, iPad nasłuchiwał określonych dźwięków i, korzystając z systemu sztucznej inteligencji, powiadomił Was o rozpoznaniu konkretnego dźwięku. Na przykład, jeśli ustawisz iPhone’a lub iPada na rozpoznanie dźwięku dzwonka do drzwi, urządzenie mobilne powiadomi Cię, gdy ten zadzwoni.

Twój iPhone może rozpoznawać dźwięki. Apple udostępnia instrukcję korzystania z funkcji polecane, ciekawostki Wideo, Rozpoznawanie dźwięku, iPhone, iPad, iOS  Firma Apple opublikowała nowe wideo opisujące działanie funkcji rozpoznawania dźwięku w iPhone i iPad. Znajduje się ona w menu dostępności. iOS14 rozpoznawanie 1

Jak widzicie powyżej iPhone i iPad mogą rozpoznawać dźwięki syren, alarmów przeciwpożarowych, alarmów przeciwpożarowych, sprzętu AGD, klaksonów samochodowych, dzwonków do drzwi, pukania do drzwi, płaczu dzieci, krzyków, kaszlu, odgłosy zwierząt itd.

Funkcja dostępna jest w Ustawienia – Dostępność – Rozpoznawanie dźwięku. Jest ona szczególnie przydatna dla użytkowników niedosłyszących.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top