flick

Twórca FlickType wycofuje pozew przeciwko Apple

Deweloper Costa Eleftheriou wycofał pozew przeciwko Apple. Przypominamy, że rok temu Costa oskarżył firmę o plagiat klawiatury Apple Watch.

W 2021 roku Eleftheriou skarżył się, że Apple wielokrotnie utrudniało mu to, blokując aplikacje klawiatury FlickType dla Apple.

Twórca FlickType wycofuje pozew przeciwko Apple ciekawostki FlickType   AppStore 1

Skarga zarzucała, że Apple nie tylko odrzuciło jego aplikację klawiatury FlickType Apple Watch z App Store, ale także zatwierdziło konkurencyjne aplikacje klawiatury i inne, które używały zintegrowanej wersji klawiatury FlickType do opublikowania w App Store. To pozornie zaprzecza twierdzeniu Apple, że klawiatura FlickType oferowała “słabe doświadczenie użytkownika”, biorąc pod uwagę, że własny zespół ds. recenzji aplikacji Apple’a zatwierdzał tę samą technologię, gdy była zintegrowana z innymi aplikacjami, takimi jak Nano dla Reddita, Chirp dla Twittera, WatchChat dla WhatsApp i Lens dla Instagrama.

Według akt sądowych 21 lipca 2022 r. deweloper złożył wniosek o oddalenie pozwu po tym, jak Apple i Kpaw (startup Eleftheriou) zawarły ugodę. Ani deweloper, ani producent iPhone’a nie zaczęli komentować warunków tej umowy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top