peridot 1

Twórca Pokemon Go zapowiedział nowoczesną wersję „Tamagotchi”

Niantic, obecnie najbardziej znany z tworzenia słynnej gry w rozszerzonej rzeczywistości Pokemon Go, ogłosił swój nowy projekt – Peridot

Według recenzentów Peridot to nowoczesne podejście do Tamagotchi, z super słodkimi zwierzakami i elementami Pokemon Go. W Peridot gracz zostanie poproszony o hodowanie magicznych zwierzaków w rozszerzonej rzeczywistości. Twórcy dają nam to tło:

Po tysiącleciu snu perydoty budzą się w świecie bardzo odmiennym od tego, w którym wędrowały wcześniej, i będą potrzebować Twojej pomocy, aby uratować się przed wyginięciem.

Gracze będą mogli karmić, trenować i bawić się ze swoimi zwierzakami, pomagając im wyrosnąć z uroczych dzieci na dorosłych, którzy mogą się rozmnażać.

Jedną z cech Perydotów jest to, że każde stworzenie jest wyjątkowe. Wszystkie wyglądają inaczej i mają różne cechy charakteru. Niantic twierdzi, że mają również własne DNA, które działa podobnie do tego, jak DNA działa w prawdziwym życiu. Istnieją różne archetypy stworzeń, takich jak jednorożec czy gepard i można je krzyżować, tworząc zupełnie nowe stworzenia.

Niantic planuje wkrótce rozpocząć testowanie Peridotu w niektórych regionach, ale nie podał jeszcze konkretnego harmonogramu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top