Twórcy Apple Silicon M1 otrzymali ekskluzywne koszulki za wkład w rozwój komputerów Mac ciekawostki koszulka, czip M1, apple silicon, Apple M1  Inżynierowie i pracownicy Apple zaangażowani w rozwój chipów M1 otrzymali od firmy ekskluzywne koszulki z okazji końca pierwszego roku przejścia Maca na Apple Silicon. M1 Apple

Twórcy Apple Silicon M1 otrzymali ekskluzywne koszulki za wkład w rozwój komputerów Mac

Inżynierowie i pracownicy Apple zaangażowani w rozwój chipów M1 otrzymali od firmy ekskluzywne koszulki z okazji końca pierwszego roku przejścia Maca na Apple Silicon.

Starszy inżynier oprogramowania Apple, Andy Boretto, zamieścił na Twitterze zdjęcie swojej koszulki z logo chipa M1 i listu od firmy, który brzmi:

„Od czasu do czasu dzieje się coś, co wszystko zmienia. Gratulujemy i dziękujemy za pomoc w budowie Apple M1‌!”.

Boretto powiedział również, że jest dumny z tego, że mógł brać udział i, że jest częścią procesu przejścia Maca z Intela na Apple Silicon.

Już w tym roku Apple ostatecznie zrezygnuje ze stosowania procesorów Intela w swoich komputerach na rzecz własnych chipów.

Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w to miejsce.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top