Twórcy Apple Silicon M1 otrzymali ekskluzywne koszulki za wkład w rozwój komputerów Mac ciekawostki koszulka, czip M1, apple silicon, Apple M1  Inżynierowie i pracownicy Apple zaangażowani w rozwój chipów M1 otrzymali od firmy ekskluzywne koszulki z okazji końca pierwszego roku przejścia Maca na Apple Silicon. M1 Apple

Twórcy Apple Silicon M1 otrzymali ekskluzywne koszulki za wkład w rozwój komputerów Mac

Inżynierowie i pracownicy Apple zaangażowani w rozwój chipów M1 otrzymali od firmy ekskluzywne koszulki z okazji końca pierwszego roku przejścia Maca na Apple Silicon.

Starszy inżynier oprogramowania Apple, Andy Boretto, zamieścił na Twitterze zdjęcie swojej koszulki z logo chipa M1 i listu od firmy, który brzmi:

„Od czasu do czasu dzieje się coś, co wszystko zmienia. Gratulujemy i dziękujemy za pomoc w budowie Apple M1‌!”.

Boretto powiedział również, że jest dumny z tego, że mógł brać udział i, że jest częścią procesu przejścia Maca z Intela na Apple Silicon.

Już w tym roku Apple ostatecznie zrezygnuje ze stosowania procesorów Intela w swoich komputerach na rzecz własnych chipów.

Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w to miejsce.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry