Twórcy DuckDuckGo przygotowują bezpieczną przeglądarkę na macOS ciekawostki macos, DuckDuckGo dla macOS download, DuckDuckGo dla macOS, DuckDuckGo  Twórcy anonimowej wyszukiwarki DuckDuckGo opracowują dedykowaną przeglądarkę o wysokiej prywatności dla komputerów Mac. duckduck 1300x700

Twórcy DuckDuckGo przygotowują bezpieczną przeglądarkę na macOS

Twórcy anonimowej wyszukiwarki DuckDuckGo opracowują dedykowaną przeglądarkę o wysokiej prywatności dla komputerów Mac.

DuckDuckGo dostępna jest już zarówno na system iOS jak i i Androida, więc twórcy obiecują, że wersja na komputery Mac będzie oferować podobne możliwości.

DuckDuckGo dla macOS

Twórcy DuckDuckGo przygotowują bezpieczną przeglądarkę na macOS ciekawostki macos, DuckDuckGo dla macOS download, DuckDuckGo dla macOS, DuckDuckGo  Twórcy anonimowej wyszukiwarki DuckDuckGo opracowują dedykowaną przeglądarkę o wysokiej prywatności dla komputerów Mac. duckduckgobrowser

Przeglądarka DuckDuckGo na komputer otrzyma solidną ochronę prywatności, która działa domyślnie, nie wymagając od użytkowników konfigurowania jakichkolwiek ustawień.

Teraz przeglądarka dla macOS jest na etapie zamkniętych testów beta, a w przyszłości programiści planują wypuścić wersję na komputery PC z systemem Windows. Gdy tylko nowa wersja przeglądarki zostanie wypuszczona od razu damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top