Tył czarnego iPhone 7 na pierwszym zdjęciu polecane, ciekawostki zdjęcie, iPhone 7, czarny iPhone 7, Apple  Premiera iPhone 7 zbliża się wielkimi krokami i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w tym roku Apple zaprezentuje zupełnie nowego, czarnego iPhone'a 7. ip7 2

Tył czarnego iPhone 7 na pierwszym zdjęciu

Premiera iPhone 7 zbliża się wielkimi krokami i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w tym roku Apple zaprezentuje zupełnie nowego, czarnego iPhone’a 7.

W sieci pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie na którym widać tył rzekomego iPhone’a 7. Całość jak widzicie jest czarna. Wygląda to dość ciekawie.

Tył czarnego iPhone 7 na pierwszym zdjęciu polecane, ciekawostki zdjęcie, iPhone 7, czarny iPhone 7, Apple  Premiera iPhone 7 zbliża się wielkimi krokami i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w tym roku Apple zaprezentuje zupełnie nowego, czarnego iPhone'a 7. iP7

Dla przypomnienia dodam, że nowy czarny kolor ma zastąpić w tym roku model Space Gray. Czy zdjęcie jest faktycznie prawdziwe? Wszystkiego dowiemy się w połowie września.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top