iphone14pro

Tylko iPhone 14 Pro i 14 Pro Max otrzymają nową pamięć LPDDR5

Tylko smartfony Apple z najwyższej półki, czyli iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max otrzymają szybszą pamięć. Ale to nie wszystko.

iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max podobno dostaną 6 GB pamięci LPDDR5. Oznacza to, że ilość pamięci w stosunku do obecnej generacji nie ulegnie zmianie, a jedynie wzrośnie jej prędkość. Jednocześnie iPhone 14 i iPhone 14 Plus, czyli tańsze wersje zadowolą się pamięcią LPDDR4X, podobnie jak obecna generacja, ale ilość wzrośnie z 4 do 6 GB.

Tylko iPhone 14 Pro i 14 Pro Max otrzymają nową pamięć LPDDR5 ciekawostki ram w iphone 14 pro max, ram w iphone 14 pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, ile ramu ma iphone 14 pro  Tylko smartfony Apple z najwyższej półki, czyli iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max otrzymają szybszą pamięć niż obecna generacja. iPhone14Pro 1 1

Tak więc nowsze iPhone;y od  starszych będą się różnić tylko szybkością pamięci RAM, ale nie jej wielkością. Przypomnijmy, że tańsze modele, według wszystkich plotek, zachowają również obecny Apple A15 Bionic SoC.

Oficjalna prezentacja nowych smartfonów ma odbyć się we wrześniu tego roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top