TypeStatus Plus dostępny w Cydii za 4,99$ cydia-i-jailbreak TypeStatus Plus, jailbreak, iPhone, Cydia, Apple  TypeStatus Plus pozwala na wgląd, kto aktualnie pisze do nas wiadomość bez względu na używaną przez użytkownika aplikację. Obecnie wersja Plus wspiera Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, a także domyślne Wiadomości z iOS. Cydia 1300x700

TypeStatus Plus dostępny w Cydii za 4,99$

TypeStatus Plus pozwala na wgląd, kto aktualnie pisze do nas wiadomość bez względu na używaną przez użytkownika aplikację. Obecnie wersja Plus wspiera Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, a także domyślne Wiadomości z iOS.

Poza wymienionymi przeze mnie aplikacjami TypeStatus Plus można połączyć z Telegramem, a nawet Apple Watch. Poza tym autorzy napisali własne API, które pozwala dodawać kompatybilne aplikacje, więc ich ilość z czasem będzie większa.

Aplikacja wyświetla powiadomienia, podczas gdy inny użytkownik zaczyna pisać do nas wiadomość i jest kompatybilna z Apple Watch, Bluetooth Low Energy i inteligentnymi zegarkami Pebble. Integracja z urządzeniem noszonym Apple to niecodzienny widok, w końcu Jailbreak na to urządzenie jest niedostępny. TypeStatus Plus dostępny w Cydii za 4,99$ cydia-i-jailbreak TypeStatus Plus, jailbreak, iPhone, Cydia, Apple  TypeStatus Plus pozwala na wgląd, kto aktualnie pisze do nas wiadomość bez względu na używaną przez użytkownika aplikację. Obecnie wersja Plus wspiera Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, a także domyślne Wiadomości z iOS. img 1954
W aplikacji Wiadomości zawsze możemy sprawdzić, kto pisze do nas wiadomość, a wskaźnik wewnątrz aplikacji będzie przydatny podczas rozmów grupowych. Użytkownik może również śledzić nieprzeczytane wiadomości. Wystarczy odpowiednia konfiguracja w panelu preferencji TypeStatus Plus, wybieramy tam zintegrowane aplikacje i wygląd powiadomień. Powiadomienia pojawiają się na pasku statusu, gdy ich liczba wynosi 0, nie są w ogóle wyświetlane.

Obecnie TypeStatus Plus pobierzecie ze źródła Big Boss, a cena wtyczki to 4,99$, jej zakup to dopiero początek wraz z nim otrzymujemy dostęp do wersji rozwojowych i nie tylko. Dodatkowe rzeczy przy zakupie to:

  • wejście do grupy Slack (TypeStatus Plus)
  • komunikacja z autorami i innymi użytkownikami
  • podgląd API TypeStatus Plus Provider
  • częste aktualizacje wersji rozwojowej

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top