u scan

U-Scan – pierwszy na świecie analizator moczu, który można połączyć z iPhone

Podczas targów CES 2023 firma Withings zaprezentowała pierwszy na świecie analizator moczu U-Scan, który można nawet połączyć z iPhone.

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą Withings to francuska firma technologiczna, która specjalizuje się w produkcji urządzeń i oprogramowania do monitorowania zdrowia i fitness. Firma została założona w 2008 roku przez Éricą Carreira i Cédrica Hutchinga, a jej głównym celem było umożliwienie ludziom łatwego i skutecznego monitorowania swojego zdrowia i aktywności fizycznej za pomocą nowoczesnych technologii.

Withings oferuje szeroką gamę produktów, wśród których znajdują się inteligentne zegarki, opaski fitness, elektroniczne wagi, sprzęt do mierzenia ciśnienia krwi, a także kamerki do monitorowania snu i inne urządzenia związane z zdrowiem i aktywnością fizyczną. Wszystkie te produkty są zaprojektowane tak, aby były łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika, a także charakteryzowały się wysoką jakością i niezawodnością.

Withings współpracuje z lekarzami i specjalistami z dziedziny medycyny, aby zapewnić najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Firma działa na rynkach globalnych i cieszy się dobrą reputacją wśród swoich użytkowników. W ciągu ostatnich lat Withings rozszerzył swoją ofertę o szereg nowych produktów, takich jak inteligentny termometr, czy inteligentny asystent głosowy, co pozwoliło jej na dalsze rozwijanie swojej działalności i zdobycie coraz większego udziału na rynku urządzeń do monitorowania zdrowia.

Podczas targów CES 2023 firma Withings zaprezentowała pierwszy na świecie inteligentny analizator moczu U-Scan.

U-Scan - pierwszy na świecie analizator moczu, który można połączyć z iPhone ciekawostki Withings U-Scan, U-scan, analizator moczu  Podczas targów CES 2023 firma Withings zaprezentowała pierwszy na świecie analizator moczu U-Scan, który można nawet połączyć z iPhone. mocz 2

U-Scan to mały czujnik o średnicy 9 cm, który po prostu montujesz wewnątrz muszli klozetowej, a następnie oddajesz na niego mocz.

U-Scan - pierwszy na świecie analizator moczu, który można połączyć z iPhone ciekawostki Withings U-Scan, U-scan, analizator moczu  Podczas targów CES 2023 firma Withings zaprezentowała pierwszy na świecie analizator moczu U-Scan, który można nawet połączyć z iPhone. mocz 1

Gdy czujnik wykryje ciepło przez czujnik, jego wewnętrzna pompa zostaje aktywowana w celu zasysania moczu do analizy. Opiera się to na klasycznych reakcjach chemicznych, które są odczytywane przez czujniki optyczne, a następnie ich wyniki przesyłane są przez WiFi do Twojego smartfona.

Kaseta mieści 100 testów. Dostępne są dwie opcje:

  • Cycle Sync : poziomy hormonu luteinizującego do oceny cyklu miesiączkowego i okna owulacji, poziomu pH i nawodnienia organizmu.
  • Nutri Balance : pH, nawodnienie organizmu, poziom witaminy C i ciał ketonowych.

Wszystkie zebrane dane są przechowywane w autorskiej aplikacji Withings.Withings U-Scan kosztuje 499,99 euro

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top