Uczenie maszynowe w iOS 15 nauczy iPhone?a lepiej rozpoznawać osoby na zdjęciach

Kolejna nowość w najnowszej wersji systemu iOS 15 sprawi, że system będzie jeszcze lepiej rozpoznawać osoby na zdjęciach.

Apple twierdzi, że ulepszenia w uczeniu maszynowym na urządzeniu zaowocowały znacznie lepszym rozpoznawaniem ludzi. Aplikacja Zdjęcia w iOS 15 jest w stanie wykrywać osoby w różnych pozycjach, a także w czapkach, okularach, maskach, a nawet z zakrytymi twarzami.

Uczenie maszynowe w iOS 15 nauczy iPhone?a lepiej rozpoznawać osoby na zdjęciach polecane, ciekawostki Zdjęcia, iOS 15, Apple  Kolejna nowość w najnowszej wersji systemu iOS 15 sprawi, że system będzie jeszcze lepiej rozpoznawać osoby na zdjęciach. iOS15 zdjecia

Aby to zrobić, Apple używa kombinacji twarzy i górnej części ciała do identyfikacji osób, których twarze nie są widoczne.

Uczenie maszynowe w iOS 15 nauczy iPhone?a lepiej rozpoznawać osoby na zdjęciach polecane, ciekawostki Zdjęcia, iOS 15, Apple  Kolejna nowość w najnowszej wersji systemu iOS 15 sprawi, że system będzie jeszcze lepiej rozpoznawać osoby na zdjęciach. iOS15 zdjecia 1

Więcej informacji na temat działania rdzenia ML można znaleźć na stronie Apple.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top