biblioteka 1

Udostępniana biblioteka zdjęć iCloud dostępna w najnowszej becie iOS 16 i macOS 13

Zapowiadana jako jedna z nowości na WWDC22, udostępniana biblioteka zdjęć iCloud w końcu pojawia się w najnowszej becie wydanej przez Apple.

Nowa Udostępniana biblioteka zdjęć iCloud będzie miejscem, w którym wszyscy członkowie udostępnienia będą mogli dodawać, edytować lub usuwać zdjęcia. Firma zaplanowała całą serię inteligentnych funkcji, które mają zapobiec przypadkowemu udostępnianiu. Będziesz mógł wybrać udostępnienie wszystkich zdjęć z przeszłości lub tylko zdjęć z określonej daty. Można również wybrać opcję udostępniania tylko zdjęć z określonymi osobami, np. członkami rodziny.

Udostępniana biblioteka zdjęć iCloud dostępna w najnowszej becie iOS 16 i macOS 13 ciekawostki Udostępniana biblioteka zdjęć iCloud, macOS Ventura, iOS 16  Zapowiadana jako jedna z nowości na WWDC22, udostępniana biblioteka zdjęć iCloud w końcu pojawia się w najnowszej becie wydanej przez Apple. icloud 1

Podczas konfiguracji trzeba będzie oczywiście wybrać osoby, z którymi chcemy dzielić się zdjęciami, a także będzie można przenieść do niego wcześniej wykonane zdjęcia. Po zakończeniu procedury, po ostatecznym przejrzeniu już udostępnionych zdjęć, będzie można korzystać z udostępnionej biblioteki. Zdjęcia można udostępniać w bibliotece ręcznie lub automatycznie, dostępne będą również wskazówki dotyczące optymalizacji udostępniania.

Jak wam się podoba ta funkcja? Czy będziecie z niego korzystać po premierze iOS 16? Daj nam znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top