Ujawniono cenę iPhone SE 3 ciekawostki iPhone SE 3, cena iPhone SE 3  iPhone’a SE 3., który ma zostać wydany już w najbliższym czasie będzie najtańszym smartfonem w ofercie Apple. Jest to zgłaszane przez azjatycki zasób MyDrivers. iPhoneSE3 1300x700

Ujawniono cenę iPhone SE 3

iPhone SE 3, który ma zostać wydany już w najbliższym czasie będzie najtańszym smartfonem w ofercie Apple. Jest to zgłaszane przez azjatycki zasób MyDrivers.

Źródło przekazuje świeże informacje z łańcucha dostaw części Apple. Według “informatorów” Apple dokłada wszelkich możliwych starań, aby uniknąć wzrostu ceny przyszłego iPhone’a SE 3. Na przykład firma aktywnie negocjuje koszt komponentów i „przekonuje” dostawców, aby zgodzili się na niższą cenę.

Co więcej, Apple rezygnuje z kilku drogich technologii, aby utrzymać niezmienioną cenę iPhone’a SE. Smartfon nie otrzyma MagSafe i Face ID. Będzie za to obsługa 5G.

Ujawniono cenę iPhone SE 3 ciekawostki iPhone SE 3, cena iPhone SE 3  iPhone’a SE 3., który ma zostać wydany już w najbliższym czasie będzie najtańszym smartfonem w ofercie Apple. Jest to zgłaszane przez azjatycki zasób MyDrivers. iPhone8

iPhone SE 3. generacji  ma być dostępny w cenie 399 USD w USA. Jeśli chodzi wygląd to nowy iPhone ma wyglądać dokładnie tak samo jak model SE z 2020 roku. Zmiany znajdą się w środku urządzenia.

Wcześniej mówiliśmy, jak zabezpieczyć swoje konta w komunikatorach internetowych i bankach internetowych na wypadek kradzieży smartfona z kartą SIM.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top