macbook

Ujawniono datę premiery nowych tabletów i laptopów firmy Apple

Od wrześniowej prezentacji Apple’a minął już miesiąc, więc zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami teraz czas na premierę nowych tabletów i laptopów firmy Apple.

Popularny informator i dziennikarz Bloomberga Mark Gurman powiedział, kiedy należy spodziewać się zapowiedzi Macbooków, iPadów 10. generacji i nowego iPad Pro.

Ujawniono datę premiery nowych tabletów i laptopów firmy Apple ciekawostki   Od wrześniowej prezentacji Apple'a minął już miesiąc, więc zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami teraz czas na premierę nowych tabletów i laptopów firmy Apple. ipad 10 1

Według eksperta Apple zaprezentuje oba urządzenia 24 października. Jednocześnie nie jest do końca jasne, czy odbędzie się to w ramach wydarzenia online, czy też firma ograniczą się do zwykłego komunikatu prasowego.

Podobno iPad Pro 2022 będzie bazował na chipie Apple M2, który do tej pory można znaleźć tylko w nowych MacBookach Air i MacBookach Pro 13”. iPad 10. generacji będzie oparty na procesorze Apple A14 Bionic.

Oczekuje się, że wraz z tabletami Apple zaprezentuje nowe laptopy MacBook Pro, a także prawdopodobnie komputer stacjonarny Mac mini nowej generacji. Dla przypomnienia dodamy, ze 24 października, Apple ma także wypuścić iPadOS 16.1.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top