Ujawniono kluczowe cechy iPhone 14 Pro i Pro Max ciekawostki szczegoly na temat iphone 14 pro, specyfikacja iphone 14 pro, iPhone 14 Pro Max, iphone 14 pro kiedy, iPhone 14 Pro, cechy iphone 14 pro, aparat w iphone 14 pro  Według kilku agencji analitycznych, Apple wprowadzi w przyszłym roku na rynek cztery flagowe smartfony – iPhone 14 (6,1 cala), iPhone 14 Max (6,7 cala), iPhone 14 Pro (6,1 cala) i iPhone 14 Pro Max (6,7 cala). iphone14pro 1300x700

Ujawniono kluczowe cechy iPhone 14 Pro i Pro Max

Według kilku agencji analitycznych, Apple wprowadzi w przyszłym roku na rynek cztery flagowe smartfony – iPhone 14 (6,1 cala), iPhone 14 Max (6,7 cala), iPhone 14 Pro (6,1 cala) i iPhone 14 Pro Max (6,7 cala).

Jeff Poo, analityk Haitong International Securities, podzielił się informacjami na temat droższych modeli z prefiksem Pro. W dużej mierze potwierdził informacje podane przez analityka TF International Securities Ming-Chi Kuo, ale także zdradził nam nowe sczegóły.

Jeff Poo uważa, że ​​iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą miały 8 GB pamięci RAM, podobnie jak wiele flagowych smartfonów z Androidem. Modele Pro z linii iPhone 13 mają „tylko” 6 GB pamięci RAM. Analityk twierdzi również, że Apple przywróci do swojej oferty modele o pojemności 64 GB (oferta iPhone’a 13 zaczyna się od 128 GB).

Ujawniono kluczowe cechy iPhone 14 Pro i Pro Max ciekawostki szczegoly na temat iphone 14 pro, specyfikacja iphone 14 pro, iPhone 14 Pro Max, iphone 14 pro kiedy, iPhone 14 Pro, cechy iphone 14 pro, aparat w iphone 14 pro  Według kilku agencji analitycznych, Apple wprowadzi w przyszłym roku na rynek cztery flagowe smartfony – iPhone 14 (6,1 cala), iPhone 14 Max (6,7 cala), iPhone 14 Pro (6,1 cala) i iPhone 14 Pro Max (6,7 cala). iPhone14

Ming-Chi Kuo i Jeff Poo zgadzają się, że Apple zamieści w przyszłorocznych modelach Pro aparat, który może robić zdjęcia do 48 megapikseli i nagrywać wideo 8K (ponownie, jak topowe smartfony z Androidem). Mówi się także o tym, że moduły Ultra Wide i Telephoto będą wyposażone w 12-megapikselowe sensory.

Ming-Chi Kuo zwraca również uwagę, że te zmiany przeniosą możliwości fotograficzne i wideo iPhone’a na jeszcze wyższy poziom, jak najbardziej zbliżony do profesjonalnego. Materiał 8K nakręcony iPhonem 14 Pro i iPhonem 14 Pro Max, według Ming-Chi Kuo, będzie można oglądać za pomocą zestawu AR, który Apple planuje wydać w przyszłym roku.

Kamery, które zostaną zainstalowane w wersji Pro iPhone’a 14, najprawdopodobniej będą korzystały z technologii pozwalającej na uzyskanie ostatecznego obrazu poprzez łączenie obrazów uchwyconych przez kilka modułów jednocześnie. Ta technologia jest używana w niektórych smartfonach z Androidem (na przykład w Samsung Galaxy S21 Ultra), umożliwia robienie zdjęć o bardzo wysokiej jakości, ponieważ wykorzystuje różne moduły aparatu.

Oczekuje się, że nowe smartfony giganta z Cupertino trafią do sprzedaży we wrześniu przyszłego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top