ios16

Ujawniono kluczowe funkcje iOS 16 i iPadOS 16

iOS 16 i iPadOS 16 zostaną zaprezentowane dopiero w poniedziałek, a w sieci już pojawiły się informacje o kluczowych funkcjach nowych systemów.

Mark Gurman z Bloomberg mówił o tym, jak Apple zaskoczy użytkowników i programistów na konferencji WWDC22. To wydarzenie odbędzie się w dniach 6-10 czerwca, ale najciekawsze wydarzy się już na samym początku. Według Gurmana, iOS 16 wprowadzi ekran blokady, na którym można dodawać widżety. Droższe modele z linii iPhone 14 (Pro i Pro Max) otrzymają wsparcie dla funkcji Always On Display, a niektóre widżety będą mogły stale wyświetlać informacje na ekranie, nawet gdy jest on zablokowany.

Ujawniono kluczowe funkcje iOS 16 i iPadOS 16 ciekawostki najwazniejsze funkcje iOS 16, kiedy prezentacja iOS 16, kiedy ios 16, iOS 16, funkcje iPadOS 16, funkcje iOS 16  iOS 16 i iPadOS 16 zostaną zaprezentowane dopiero w poniedziałek, a w sieci już pojawiły się informacje o kluczowych funkcjach nowych systemów. iOS16 1

Apple wprowadzi duże zmiany w iPadOS (pisaliśmy już o tym kilka godzin temu). Na przykład usprawniony zostanie wielookienkowy tryb pracy z aplikacjami, w tym możliwość skalowania rozmiaru okien i przesuwania aplikacji po ekranie. Zdaniem Apple ułatwi to pracę z aplikacjami, a iPady będą w stanie zastąpić część użytkowników laptopów. Liczba aplikacji, które mogą być uruchomione jednocześnie (dwie lub więcej), nadal nie jest znana.

Zauważalne zmiany zostaną wprowadzone w prawie wszystkich aplikacjach wbudowanych w iOS, iPadOS i inne systemy operacyjne Apple. Na przykład watchOS będzie miał nowe tarcze zegarka, więcej kontroli gestów i ulepszony tryb oszczędzania energii, podczas gdy macOS będzie miał ulepszone ustawienia systemowe.

Pamiętajcie aby być 6 czerwca po godzinie 19 z nami. Jako jedni z pierwszych w Polsce przedstawimy Wam wszystkie nowości, a także polskie screeny z najnowszych systemów mobilnych firmy Apple.

Dla osób, które będą chciały zainstalować iOS 16 beta 1 | iPadOS 16 beta 1 przygotowaliśmy już teraz poradnik pokazujący jak tego dokonać – iOS 16 | iPadOS 16 beta 1 – kiedy, skąd pobrać i jak zainstalować? Poznaliśmy już także datę wydania publicznej bety iOS/iPadOS 16. Więcej informacji na ten tutaj – publiczna beta iOS 16 – kiedy? Data wydania ujawniona

Jeśli jesteś ciekaw co Apple zaprezentuje na poniedziałkowej konferencji oprócz nowych systemów to kliknij po więcej informacji w  – ten link.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry