iphone14pro 1

Ujawniono możliwe kolory iPhone 14 i iPhone 14 Pro

Według najnowszych plotek, iPhone 14 i iPhone 14 Pro będą dostępne w nowych wersjach kolorystycznych, w tym w nowym fioletowym kolorze.

Według nowych informacji, iPhone 14 i iPhone 14 Max będą dostępne w kolorach czarnym, białym, niebieskim, czerwonym i fioletowym, natomiast iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą rzekomo dostępne w kolorach grafitowym, złotym, srebrnym i fioletowym. Fioletowa wersja kolorystyczna iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro może oferować charakterystyczne wykończenie, które zmienia odcień w zależności od warunków oświetleniowych.

Ujawniono możliwe kolory iPhone 14 i iPhone 14 Pro ciekawostki nowe kolory iphone 14 pro, kolor iphone 14, iphone 14 wygląd, iphone 14 pro max cena, iPhone 14 Pro Max, iphone 14 pro jakie kolory, iPhone 14 Pro, iphone 14 premiera, iPhone 14 mini, iphone 14 max, iphone 14 kiedy, iphone 14 jakie kolory, iphone 14 cena, iPhone 14  Według najnowszych plotek, iPhone 14 i iPhone 14 Pro będą dostępne w nowych wersjach kolorystycznych, w tym w nowym fioletowym kolorze. iPhone14Pro 4
Fioletowy iPhone 14 Pro.

Ponadto oczekuje się, że iPhone 14 zostanie wyposażony w nową lampę błyskową True Tone, która będzie wyglądać jak “małe kółko w dużym okręgu”, w odróżnieniu od lampy iPhone’a 13, która składa się z dwóch małych diod LED umieszczonych w dwóch osobnych okręgach.

Fioletowa opcja kolorystyczna dla iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro wydaje się prawdopodobna, biorąc pod uwagę, że w kwietniu ubiegłego roku Apple wprowadził tę wersję w średniookresowych modelach iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini, które również zostały z pewnym powodzeniem przyjęte przez użytkowników. iPad mini szóstej generacji oraz iPad Air piątej generacji są również dostępne w kolorze fioletowym. Według tych doniesień, nowy schemat kolorystyczny pożegna różową i zieloną wersję iPhone’a 13 oraz niebieską i alpejską wersję iPhone’a 13 Pro.

W wersji Sierra Blue firma Apple zastosowała wiele warstw nanoskalowego metalu ceramicznego, który jest nakładany na powierzchnię w celu uzyskania bardziej wytrzymałego wykończenia. Ogólnie rzecz biorąc, opcje kolorystyczne iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro mogą być podobne do tych z iPhone’a 12, iPhone’a 12 Pro, iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro, z wyjątkiem przywrócenia fioletowego odcienia.

Oczekuje się również, że seria 14  zachowa wzornictwo bardzo zbliżone do obecnej serii iPhone’ów 13. Główna zmiana nastąpi w modelach Pro, które nie będą miały notcha, a “dwie dziury “- okrągłą i drugą w kształcie fasolki. Potwierdzono także wycofanie z oferty modelu “mini” na rzecz iPhone 14 Max.

Jeśli chodzi o aparat, w iPhone 14 Pro to urządzenie zadebiutuje z szerokokątna matryca o rozdzielczości 48 MP, która umożliwi robienie zdjęć o wyższej rozdzielczości. Ta innowacja spowoduje powiększenie wyspy, w której z tyłu znajduje się komora aparatu. Gurman twierdzi, że standardowy iPhone 14 (nawet w wersji Max) będzie nadal wyposażony w główny czujnik 12 MP.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top