Ujawniono pierwsze szczegóły dotyczące Wi-Fi 7 ciekawostki wifi 7, wi-fi 7 kiedy, wi-fi 7, szczegolny na temat wifi 7  Wi-Fi Alliance przygotowuje się do uruchomienia nowego standardu komunikacji - Wi-Fi 7. Nad jego rozwojem pracuje kilka firm chipowych, w tym Qualcomm, Samsung i MediaTek. WiFi7 1300x700

Ujawniono pierwsze szczegóły dotyczące Wi-Fi 7

Wi-Fi Alliance przygotowuje się do uruchomienia nowego standardu komunikacji – Wi-Fi 7. Nad jego rozwojem pracuje kilka firm chipowych, w tym Qualcomm, Samsung i MediaTek.

MediaTek ogłosił demonstrację możliwości urządzeń obsługujących Wi-Fi 7 w styczniu 2022 roku na targach CES. Firma podzieliła się również informacjami o nowym standardzie. Oczekuje się, że zapewni on 2,4-krotny wzrost prędkości w stosunku do Wi-Fi 6 i 6E, mniejsze opóźnienia i stabilne połączenie dzięki wykorzystaniu większej liczby nienakładających się kanałów.

Ujawniono pierwsze szczegóły dotyczące Wi-Fi 7 ciekawostki wifi 7, wi-fi 7 kiedy, wi-fi 7, szczegolny na temat wifi 7  Wi-Fi Alliance przygotowuje się do uruchomienia nowego standardu komunikacji - Wi-Fi 7. Nad jego rozwojem pracuje kilka firm chipowych, w tym Qualcomm, Samsung i MediaTek. publiczne wifi

Wikipedia podaje, że urządzenia obsługujące nową sieć trafią do sprzedaży w 2024 roku. MediaTek podaje jednak  bardziej optymistyczną prognozę – firma jest gotowa do rozpoczęcia produkcji takich urządzeń już w 2023 roku, a szerokie testy gadżetów z obsługą Wi-Fi 7 rozpoczną się w drugim kwartale 2022 roku, kiedy zatwierdzona zostanie specyfikacja nowego standardu. Czekamy!

Jeśli natomiast szukacie niedrogiego i naprawdę dobrego routera z Wi-Fi 6, to zapraszamy Was do zapoznania się z naszą recenzją AX73 od TP-Link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top