Ujawniono szczegóły dotyczące procesu tworzenia pierwszego zegarka Apple Watch polecane, ciekawostki Apple Watch, Apple  Z okazji piątej rocznicy rozpoczęcia sprzedaży Apple Watch, projektant Imran Choudhry napisał na Twitterze kilka szczegółów na temat procesu tworzenia smartzegarka od Apple. AppleWatch 2

Ujawniono szczegóły dotyczące procesu tworzenia pierwszego zegarka Apple Watch

Z okazji piątej rocznicy rozpoczęcia sprzedaży Apple Watch, projektant Imran Choudhry napisał na Twitterze kilka szczegółów na temat procesu tworzenia smartzegarka od Apple.

Choudhry pokazał, jak wyglądał jego pierwszy szkic ekranu głównego Apple Watch z okrągłymi ikonami.

Przed premierą zegarka Apple funkcja Digital Touch służąca do wysyłania różnych animowanych szkiców, a nawet pulsu nazywana była Electronic Touch, ponieważ potencjalnie była to ?nowa forma połączenia emocjonalnego?.

Ponadto Choudhry powiedział, że pierwszy prototyp zegarka Apple Watch został zbudowany przy użyciu iPoda Nano 6. generacji i specjalnego paska. Ten prototyp wykorzystano do zaprezentowania Siri i Centrum powiadomień jako kluczowych wczesnych funkcji Apple Watch.

Choudhry napisał także, że Apple Watch przeszedł wiele zmian w ciągu ostatnich pięciu lat, zmieniając się z urządzenia całkowicie zależnego od iPhone’a, w inteligentny zegarek z obsługą LTE i własnym App Store, którego można używać zamiast smartfona.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry