Ukraina wzywa Apple do zaprzestania sprzedaży gadżetów i zablokowania App Store w Rosji ciekawostki wojna na ukrainie, ukraina, Rosja  Minister Cyfrowej Transformacji Ukrainy Michaił Fiodorow wysłał list do prezesa Apple Tima Cooka, w którym wezwał firmę do zaprzestania dostaw urządzeń i zablokowania dostępu do App Store w Rosji. rosja 1300x700

Ukraina wzywa Apple do zaprzestania sprzedaży gadżetów i zablokowania App Store w Rosji

Minister Cyfrowej Transformacji Ukrainy Michaił Fiodorow wysłał list do prezesa Apple Tima Cooka, w którym wezwał firmę do zaprzestania dostaw urządzeń i zablokowania dostępu do App Store w Rosji.

W swoim liście Fiodorow prosi Apple o wsparcie w czasie konfliktu między Rosją a Ukrainą.

Warto zauważyć, że USA nałożyły już sankcje, które zabraniają niektórym firmom eksportowania niektórych produktów do Rosji, ale nie dotyczą one sprzętu Apple.

Wczoraj Tim Cook napisał na Twitterze i wyraził swoje zaniepokojenie dotyczące sytuacji na Ukrainie i powiedział, że Apple będzie wspierać lokalne działania humanitarne.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry