Ukraińcy używają funkcji „Znajdź” do śledzenia wojsk rosyjskich ciekawostki ukraincy uzywaja funkcji znajdz do lokalizacji rosyjskich wojsk, funkcja znajdz  Ukraińcy podobno używają funkcji "Znajdź" firmy Apple do śledzenia ruchów wojsk rosyjskich. W jaki sposób? Już wyjaśniamy! znajdz 1300x700

Ukraińcy używają funkcji „Znajdź” do śledzenia wojsk rosyjskich

Ukraińcy podobno używają funkcji “Znajdź” firmy Apple do śledzenia ruchów wojsk rosyjskich. W jaki sposób? Już wyjaśniamy!

Po tym, jak podczas inwazji rosyjscy żołnierze ukradli kilka iPhone’ów i innych produktów firmy Apple, ukraińscy właściciele tych urządzeń mogą teraz zobaczyć, dokąd zmierzają wojska, i dzielić się tymi informacjami z armią, praktycznie w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji “Znajdź”, na przykład, Ukraińcy mogli niemal na żywo dowiedzieć się o niedawnym odwrocie Rosjan na Białoruś.

Ukraińcy używają funkcji „Znajdź” do śledzenia wojsk rosyjskich ciekawostki ukraincy uzywaja funkcji znajdz do lokalizacji rosyjskich wojsk, funkcja znajdz  Ukraińcy podobno używają funkcji "Znajdź" firmy Apple do śledzenia ruchów wojsk rosyjskich. W jaki sposób? Już wyjaśniamy! ukraina znajdz

Jak donoszą różne źródła kradzieże przez rosyjskich żołnierzy bardzo pożądanych produktów, takich jak produkty firmy Apple są niemal na porządku dziennym.

A jak zapewne wiesz, prawie wszystkie produkty Apple mają funkcję Znajdź, która umożliwia właścicielom sprawdzanie lokalizacji ich urządzeń w czasie rzeczywistym. To właśnie dzięki tej technologii wielu obywateli Ukrainy jest w stanie ustalić miejsce pobytu rosyjskich żołnierzy, a przynajmniej żołnierzy, którzy ukradli produkty Apple.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry