Ukraińcy używają funkcji „Znajdź” do śledzenia wojsk rosyjskich ciekawostki ukraincy uzywaja funkcji znajdz do lokalizacji rosyjskich wojsk, funkcja znajdz  Ukraińcy podobno używają funkcji "Znajdź" firmy Apple do śledzenia ruchów wojsk rosyjskich. W jaki sposób? Już wyjaśniamy! znajdz 1300x700

Ukraińcy używają funkcji „Znajdź” do śledzenia wojsk rosyjskich

Ukraińcy podobno używają funkcji “Znajdź” firmy Apple do śledzenia ruchów wojsk rosyjskich. W jaki sposób? Już wyjaśniamy!

Po tym, jak podczas inwazji rosyjscy żołnierze ukradli kilka iPhone’ów i innych produktów firmy Apple, ukraińscy właściciele tych urządzeń mogą teraz zobaczyć, dokąd zmierzają wojska, i dzielić się tymi informacjami z armią, praktycznie w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji “Znajdź”, na przykład, Ukraińcy mogli niemal na żywo dowiedzieć się o niedawnym odwrocie Rosjan na Białoruś.

Ukraińcy używają funkcji „Znajdź” do śledzenia wojsk rosyjskich ciekawostki ukraincy uzywaja funkcji znajdz do lokalizacji rosyjskich wojsk, funkcja znajdz  Ukraińcy podobno używają funkcji "Znajdź" firmy Apple do śledzenia ruchów wojsk rosyjskich. W jaki sposób? Już wyjaśniamy! ukraina znajdz

Jak donoszą różne źródła kradzieże przez rosyjskich żołnierzy bardzo pożądanych produktów, takich jak produkty firmy Apple są niemal na porządku dziennym.

A jak zapewne wiesz, prawie wszystkie produkty Apple mają funkcję Znajdź, która umożliwia właścicielom sprawdzanie lokalizacji ich urządzeń w czasie rzeczywistym. To właśnie dzięki tej technologii wielu obywateli Ukrainy jest w stanie ustalić miejsce pobytu rosyjskich żołnierzy, a przynajmniej żołnierzy, którzy ukradli produkty Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top