UMIDIGI Uwatch Smart Watch dostępny w promocji ciekawostki   Kolejny dzień i kolejna promocja, dzięki której będziecie mogli zaoszczędzić troszkę grosza. Dziś mamy dla Was Smartwatch. Zegarek 1

UMIDIGI Uwatch Smart Watch dostępny w promocji

Kolejny dzień i kolejna promocja, dzięki której będziecie mogli zaoszczędzić troszkę grosza. Dziś mamy dla Was Smartwatch.

UMIDIGI Uwatch Smart Watch to ciekawy smartwatch, który dziś możecie kupić nieco taniej. Zegarek wygląda bardzo przyzwoicie i posiada to wszystko co powinien mieć inteligentny zegarek czyli:  wymienne paski, możliwość sterowania muzyką, aparatem, krokomierz, monitorowanie jakości snu itd. UMIDIGI jest oczywiście wodoodporny.

UMIDIGI Uwatch Smart Watch dostępny w promocji ciekawostki   Kolejny dzień i kolejna promocja, dzięki której będziecie mogli zaoszczędzić troszkę grosza. Dziś mamy dla Was Smartwatch. zegarek

Jak podaje producent ten zegarek jest w stanie wytrzymać na czuwaniu do 25 dni. Zegarek wyposażony jest oczywiście w moduł Bluetooth w wersji 4.0 i bez problemu współpracuje zarówno z Androidem jak i iOS.

Normalna cena zegarka to 35 euro, ale dziś po skorzystaniu z naszego kodu będziecie mogli go nabyć za blisko 10 euro mniej, czyli za jedyne 26 euro.

Kod promocyjny: L029PW

Więcej na temat zegarka, a także link do sklepu znajdziecie tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top