unc0ver

unc0ver: usunięcie Jailbreak bez aktualizacji iOS

Jailbreak można usunąć na wiele sposobów, ale zazwyczaj sprowadza się to do wykonania aktualizacji oprogramowania.

W takiej chwili nie mamy możliwości powrotu do poprzedniej wersji systemu, co wiąże się z całkowitą utratą.

Na szczęście od dłuższego czasu każda aplikacja umożliwiająca odblokowanie systemu operacyjnego Apple przy pierwszej takiej próbie tworzy obraz systemu bez Jailbreaka.

unc0ver: usunięcie Jailbreak bez aktualizacji iOS poradniki, ciekawostki usunięcie jailbreak, unc0ver, tutorial, Poradnik  Jailbreak można usunąć na wiele sposobów, ale zazwyczaj sprowadza się to do wykonania aktualizacji oprogramowania. unc0ver Ustawienia 263x350

Wystarczy przejść do Ustawień unc0ver i zaznaczyć Restore RootFS, dzięki temu przycisk w interfejsie głównym zmieni się na odtworzenie obrazu systemu przed wiadomą operacją.

Później wystarczy kliknąć na Restore RootFS i po chwili rozpocznie się operacja przywracania obrazu systemu operacyjnego. Oznacza to, że wszystkie aplikacje pobrane przez Cydię/Zebrę lub Sileo zostaną usunięte tak samo jak wszystkie ślady Jailbreak.

unc0ver: usunięcie Jailbreak bez aktualizacji iOS poradniki, ciekawostki usunięcie jailbreak, unc0ver, tutorial, Poradnik  Jailbreak można usunąć na wiele sposobów, ale zazwyczaj sprowadza się to do wykonania aktualizacji oprogramowania. Usunięcie Jailbreak 263x350

Po zakończeniu operacji nasze urządzenie uruchomi się ponownie, choć aplikacja unc0ver na nim pozostanie. Wtedy możemy znowu zrobić Jailbreak lub całkowicie ją usunąć.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry