iPhone

Unikalna usterka ekranu iPhone zaskoczyła internet, teraz każdy chce takich tapet!

Na Reddit pojawiło się kilka publikacji przedstawiające iPhone’y z unikalnymi usterkami ekranu. Internet oszalał na ich punkcie, teraz każdy chce takich tapet.

Objawy iPhone są mniej więcej takie same: najpierw wyświetlacz urządzenia zaczyna lekko migać, potem pojawia się zielonkawy odcień. W rezultacie na całym wyświetlaczu pojawiają się tęczowe paski. Zostało to bardzo ładnie przedstawione na poniższym zdjęciu.

Unikalna usterka ekranu iPhone zaskoczyła internet, teraz każdy chce takich tapet! ciekawostki usterka ekranu, tęczowy ekran iphone, tęczowe tapety iphone, iPhone  Na Reddit pojawiło się kilka publikacji przedstawiające iPhone'y z unikalnymi usterkami ekranu. Internet oszalał na ich punkcie, teraz każdy chce takich tapet. iP 1

Fizycznie ekran nadal działa, warstwa dotykowa też, ale wyświetlanie treści jest blokowane przez te linie. W jednym z opisanych przypadków autoryzowane centrum serwisowe Apple wymieniło gadżet na nowy.

Pomimo dość smutnej sytuacji użytkownicy w komentarzach zauważają, że sama usterka wygląda niesamowicie. Wielu chciało nawet podobnych tapet. A co Wy o tym myślicie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top