universal

Universal Control nie pojawi się w macOS w tym roku

Wraz z wydaniem przedpremierowych wersji macOS Monterey 12.1 i iPadOS 15.2 jasne jest, że Apple nie doda długo oczekiwanej funkcji Universal Control do aktualizacji systemu operacyjnego w tym roku.

Niestety w najnowszych wersjach systemu, które udostępnione zostały w dniu wczorajszym nie ma wzmianki o funkcji Universal Control. W sumie nie ma w tym nic dziwnego, bo jak zapewne pamiętacie funkcja ta nie została wprowadzona w żadnej z poprzednich wersji beta.

Universal Control nie pojawi się w macOS w tym roku ciekawostki Universal Control w macos, Universal Control, macOS 12.1, kiedy Universal Control w macos, co to jest Universal Control  Wraz z wydaniem przedpremierowych wersji macOS Monterey 12.1 i iPadOS 15.2 jasne jest, że Apple nie doda długo oczekiwanej funkcji Universal Control do aktualizacji systemu operacyjnego w tym roku. universal 1

Po raz pierwszy ogłoszona na WWDC „Universal Control” to funkcja umożliwiająca korzystanie z jednej myszy, gładzika i klawiatury na wielu komputerach Mac i iPadach. Apple pierwotnie obiecało dodać tę funkcję jesienią 2021 roku, ale programiści prawdopodobnie musieli odłożyć ją na początek 2022 roku.

Jeśli chodzi o finalną wersję iOS 15.2 to powinna ona pojawić się już wkrótce. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać. Oto oficjalna i pełna list zmian.

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania, to możesz zainstalować najnowszy system już dziś. Jak? Szczegółowa instrukcja poniżej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top