orange flex

UNLMTD w Orange Flex – nielimitowany internet na 7 i 30 dni!

Orange Flex wprowadziło dla swoich użytkowników nowe pakiety nielimitowanego internetu o nazwie UNLMTD. Ile kosztują? Jak aktywować?

Usługa ta zastępuje poprzednie pakiety, takie jak Video Pass, Music Pass i Game Pass, które zostały wycofane z oferty Orange Flex.

Nowa usługa UNLMTD oferuje nielimitowany dostęp do internetu na dowolny cel, do grania w ulubione gry, słuchania muzyki i streamingu topowych seriali. Ważne jest, że w odróżnieniu od innych ofert na rynku, UNLMTD nie ma tzw. lejka, czyli internet nie zwalnia prędkości po przekroczeniu określonego limitu gigabajtów. Klienci mogą wybierać między pakietami na 7 a 30 dni, które dostępne są w planach 45 GB, 80 GB i 150 GB.

Ile kosztuje pakiet UNLMTD w Orange Flex

UNLMTD w Orange Flex - nielimitowany internet na 7 i 30 dni! ciekawostki usługa UNLMTD, pakiet UNLMTD w orange flex, pakiet UNLMTD, pakiet nielimitowanego internetu w Orange Flex, orange flex unlmtd, orange flex przeniesienie numeru, orange flex plany, orange flex pakiety, orange flex opinie, orange flex kod promocyjny, Orange Flex, nielimitowany internet w Orange Flex, jak włączyć UNLMTD, ile kosztuje pakiet UNLMTD w Orange flex, ile kosztuje pakiet UNLMTD, bez limitu internet we flex, bez limitu internet orange flex  Orange Flex wprowadziło dla swoich użytkowników nowe pakiety nielimitowanego internetu o nazwie UNLMTD. Ile kosztują? Jak aktywować? unlmd

Użytkownicy, którzy korzystają z UNLMTD, zachowują swoje GB z Planu i nadal mogą z nich korzystać lub przesłać je znajomym. Ponadto, w ramach oferty Orange Flex, można bezpłatnie zamówić dodatkowe karty SIM lub eSIM z tym samym numerem.

Na przykład, klienci posiadający Plan 30 GB lub 45 GB mogą zamówić jedną dodatkową kartę SIM lub eSIM, a klienci z Planem 80 GB lub 150 GB mogą zamówić odpowiednio dwie lub trzy karty SIM lub eSIM. Karty te można wykorzystać w smartwatchach, drugim telefonie, tablecie lub routerze. Dzięki temu rozwiązaniu można korzystać z oferty komórkowej i internetu mobilnego w ramach jednej usługi Orange Flex, co jest szczególnie przydatne dla osób wynajmujących mieszkania, studentów czy osób często podróżujących.

Jak aktywować, pakiet internet bez limitu w Orange Flex

Kupowanie pakietów nielimitowanego internetu jest bardzo proste i wygodne, ponieważ cała oferta Orange Flex jest obsługiwana przez aplikację mobilną. Aby kupić pakiet UNLMTD, wystarczy kliknąć odpowiednią ikonę na głównym ekranie.

Oprócz wprowadzenia nowej usługi UNLMTD, Orange Flex dokonało również wizualnego odświeżenia aplikacji. Po najnowszej aktualizacji użytkownicy zobaczą nową, bardziej przejrzystą i intuicyjną w nawigacji odsłonę głównego ekranu. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie orange.pl.

Co myślicie o tej ofercie? Jak Wam się podoba? Ktoś planuje z niej korzystać? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

4.6/5 - (11)
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top