UPS Canada anuluje dostawę słuchawek AirPods Max i wysyła je z powrotem do Apple polecane, ciekawostki UPS, anulowanie paczki, AirPods Max  Klienci AirPods Max w Kanadzie, którzy zamówili słuchawki w przedsprzedaży, informują, że firmy kurierskie zwracają paczki z powrotem do Apple z oznaczeniem ?substancje niebezpieczne?. AirPodsMax 3 1

UPS Canada anuluje dostawę słuchawek AirPods Max i wysyła je z powrotem do Apple

Klienci AirPods Max w Kanadzie, którzy zamówili słuchawki w przedsprzedaży, informują, że firmy kurierskie zwracają paczki z powrotem do Apple z oznaczeniem ?substancje niebezpieczne?.

UPS Canada anuluje dostawę słuchawek AirPods Max i wysyła je z powrotem do Apple polecane, ciekawostki UPS, anulowanie paczki, AirPods Max  Klienci AirPods Max w Kanadzie, którzy zamówili słuchawki w przedsprzedaży, informują, że firmy kurierskie zwracają paczki z powrotem do Apple z oznaczeniem ?substancje niebezpieczne?. AirPodsMax 1 1

Na swoim koncie, podczas śledzenia przesyłki za pośrednictwem UPS, klienci widzą następujący komunikat:

?W paczce znaleziono substancje niebezpieczne. Skontaktujemy się z nadawcą w celu uzyskania dodatkowych informacji. Paczka zostanie zwrócona nadawcy.?

Warto zaznaczyć, że AirPods Max już teraz są produktem, który jest bardzo trudno kupić – składając zamówienie w oficjalnym sklepie internetowym Apple obiecuje dostarczyć je dopiero w marcu 2021 roku, więc ten krok UPS niewątpliwie wywołał złość kupujących.

Firma kurierska nie odpowiedziała jeszcze na zapytania ze strony lokalnych mediów.

Najnowsze oprogramowanie

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry