applepaylater

Usługa Apple Pay Later oficjalnie dostępna

Usługa Apple Pay Later oficjalnie dostępna. Co to takiego? Jak działa? Czy jest dostępna w Polsce? Jak skorzystać? Wszystko w tym wpisie.

Usługa została zaprojektowana z myślą o potrzebach finansowych użytkowników, umożliwia ona dzielenie zakupów na cztery płatności, rozłożone na sześć tygodni, bez dodatkowych opłat i odsetek. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwiej zarządzać swoimi finansami, a także podejmować bardziej świadome i odpowiedzialne decyzje finansowe.

Użytkownicy mogą ubiegać się o pożyczki w wysokości od 50 do 1000 dolarów, które można wykorzystać na zakupy online i w aplikacjach na iPhone i iPad u sprzedawców akceptujących Apple Pay. Aby rozpocząć korzystanie z usługi, wystarczy ubiegać się o pożyczkę w aplikacji Wallet bez wpływu na swoją kredytowość. Następnie użytkownik zostanie poproszony o wprowadzenie kwoty, którą chce pożyczyć, oraz o wyrażenie zgody na warunki usługi.

Usługa Apple Pay Later oficjalnie dostępna ciekawostki Wallet, usługiFinansowe, prywatnosc, promowanieOdpowiedzialnegoPożyczania, płatnościmobilne, mastercard, kredyty, iPhone, iPad, iOS, GoldmanSachs, finanseosobiste, bezpieczenstwo, ApplePayLater, apple pay later w polsce, apple pay later release date, apple pay later polska, apple pay later launch date, apple pay later launch, apple pay later europe, apple pay later countries, Apple Pay Later, Apple  Usługa Apple Pay Later oficjalnie dostępna. Co to takiego? Jak działa? Czy jest dostępna w Polsce? Wszystko w tym wpisie. paylater

Spłaty pożyczek Apple Pay Later użytkownika można śledzić i zarządzać w aplikacji Wallet. Użytkownicy będą mieli również możliwość wyświetlenia terminu spłaty wszystkich pożyczek w okresie 30 dni, a także powiadomienia za pośrednictwem Portfela i poczty e-mail przed terminem płatności. Wszystkie pożyczki będą wyświetlane w jednym miejscu, co ułatwi zarządzanie nimi.

Usługa jest wbudowana bezpośrednio w Wallet, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą bezproblemowo przeglądać, śledzić i zarządzać wszystkimi swoimi pożyczkami w jednym miejscu. Zakupy za pomocą Apple Pay Later są uwierzytelniane za pomocą Face ID, Touch ID lub kodu dostępu, a historia transakcji i pożyczek użytkowników nigdy nie jest udostępniana ani sprzedawana stronom trzecim w celach marketingowych lub reklamowych.

Apple Pay Later zostało zaprojektowane z myślą o prywatności i bezpieczeństwie. Apple Financing LLC, spółka zależna Apple Inc., jest odpowiedzialna za ocenę kredytową i udzielanie pożyczek. Apple Financing planuje zgłaszać pożyczki do amerykańskich biur kredytowych od tej jesieni, aby znalazły odzwierciedlenie w ogólnych profilach finansowych użytkowników i mogły pomóc w promowaniu odpowiedzialnego pożyczania zarówno dla pożyczkodawcy, jak i pożyczkobiorcy.

Usługa Apple Pay Later oficjalnie dostępna ciekawostki Wallet, usługiFinansowe, prywatnosc, promowanieOdpowiedzialnegoPożyczania, płatnościmobilne, mastercard, kredyty, iPhone, iPad, iOS, GoldmanSachs, finanseosobiste, bezpieczenstwo, ApplePayLater, apple pay later w polsce, apple pay later release date, apple pay later polska, apple pay later launch date, apple pay later launch, apple pay later europe, apple pay later countries, Apple Pay Later, Apple  Usługa Apple Pay Later oficjalnie dostępna. Co to takiego? Jak działa? Czy jest dostępna w Polsce? Wszystko w tym wpisie. ApplePay 1

Usługa jest dostępna w ramach programu ratalnego Mastercard, więc sprzedawcy, którzy akceptują Apple Pay, nie muszą nic robić, aby wdrożyć usługę Apple Pay Later dla swoich klientów. Gdy sprzedawca zaakceptuje Apple Pay, Apple Pay Later będzie opcją dla jego klientów podczas realizacji transakcji online oraz w aplikacjach na iPhone’a i iPada. Goldman Sachs jest wystawcą danych uwierzytelniających płatności Mastercard używanych do realizacji zakupów.

Usługa wystartowała właśnie w Stanach Zjednoczonych i jest dostępna dla wybranych użytkowników od systemu iOS 15.7 i iPadOS 15.7. Niestety nie wiemy, kiedy Apple Pay Later pojawi się w Polsce. Na chwilę obecna nowość jest dostępna tylko w US.

„Nie ma jednego uniwersalnego podejścia, jeśli chodzi o sposób zarządzania finansami przez ludzi. Wiele osób szuka elastycznych opcji płatności, dlatego cieszymy się, że możemy zapewnić naszym użytkownikom usługę Apple Pay Later” — powiedziała Jennifer Bailey, wiceprezes Apple ds. Apple Pay i Apple Wallet.

„Apple Pay Later został zaprojektowany z myślą o kondycji finansowej naszych użytkowników, więc nie wiąże się z żadnymi opłatami ani oprocentowaniem i może być używany i zarządzany w aplikacji Wallet, ułatwiając konsumentom podejmowanie świadomych i odpowiedzialnych decyzji pożyczkowych”.

Wprowadzenie usługi Apple Pay Later jest kolejnym krokiem firmy Apple w kierunku ułatwienia i ulepszania płatności mobilnych dla użytkowników iPhone’a i iPadów. Apple Pay jest jednym z wiodących systemów płatności mobilnych na świecie i umożliwia użytkownikom dokonywanie płatności za pomocą swojego urządzenia mobilnego bez konieczności korzystania z fizycznej karty płatniczej. Teraz z usługą Apple Pay Later, użytkownicy będą mieli jeszcze większą elastyczność w zarządzaniu swoimi finansami i dokonywaniu płatności.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top