Usuwamy sklep PP z pirackimi aplikacjami poradniki, cydia-i-jailbreak Usuwamy sklep PP, sklep pp, pirackie oprogramowanie, Cydia  Podczas wykonywania Jailbreaka możemy zaakceptować instalację sklepu PP lub nie. Niestety, ale wielu użytkowników nie zwraca na to uwagi i aplikacja ostatecznie ląduje na ich urządzeniu mobilnym. pangu

Usuwamy sklep PP z pirackimi aplikacjami

Podczas wykonywania Jailbreaka możemy zaakceptować instalację sklepu PP lub nie. Niestety, ale wielu użytkowników nie zwraca na to uwagi i aplikacja ostatecznie ląduje na ich urządzeniu mobilnym.

Po zainstalowaniu Cydii i aplikacji do wykonania Jailbreak mamy jeszcze sklep, który promuje piractwo i myślę, że nie jest on większości użytkowników potrzebny do szczęścia. Ponadto aplikacja może zawierać złośliwe oprogramowanie, które daje dostęp do wszystkich (poufnych) danych na urządzeniu mobilnym.

Na szczęście aplikację PP można usunąć i właśnie tym się teraz zajmiemy.

  1. Uruchamiamy Cydię i przechodzimy do zakładki Zainstalowane.
  2. Szukamy aplikacji PP 3.0 i stukamy na nią, a potem wystarczy stuknąć na Usuń, żeby się jej pozbyć.
  3. Czekamy, aż aplikacja się usunie i stukamy na Powrót do Cydii.

Właśnie usunęliście tę aplikację i nie będzie jej już na ekranie głównym, pamiętajcie, że Cydia i aplikacja do ponownego Jailbreaka muszą zostać na waszym urządzeniu, więc ich nie usuwajcie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry