Usuwanie i ponowna instalacja fabrycznych aplikacji Apple poradniki, polecane, ciekawostki usuwanie systemowych aplikacji w IPhone, usuwanie systemowych aplikacji w iOS, usuń systemowe aplikacje, Poradnik, jak usunąć systemowe aplikacje w iPhone, iOS, Apple   systemowe

Usuwanie i ponowna instalacja fabrycznych aplikacji Apple

Najnowsza wersja iOS (obecnie w fazie testów) pozwala użytkownikom ?usuwać? fabryczne aplikacje, których zazwyczaj nie używamy.

Razem z ich usunięciem w parze idzie ich przywrócenie za pośrednictwem App Store.

Usuwanie i ponowna instalacja fabrycznych aplikacji Apple poradniki, polecane, ciekawostki usuwanie systemowych aplikacji w IPhone, usuwanie systemowych aplikacji w iOS, usuń systemowe aplikacje, Poradnik, jak usunąć systemowe aplikacje w iPhone, iOS, Apple   system

Usuwanie

  1. Szukamy interesującej nas aplikacji/folderu z aplikacjami.
  2. Przytrzymujemy dłużej palec na jednej z aplikacji, aż wszystkie zaczną się trząść.
  3. Stukamy na X, aby usunąć aplikację, a potem potwierdzamy operację stukając na Usuń.

Po usunięciu aplikacji, jej ikona zniknie z ekranu głównego. Pamiętajcie, że niektóre z nich są zintegrowane z Siri, więc nie zwolnicie w ten sposób miejsca na dodatkowe gry/aplikacje/zdjęcia i wiele innych plików. Każda z nich jest tylko usuwana z ekranu głównego i to wszystko.

Przywrócenie

  1. Wchodzimy do App Store.
  2. W wyszukiwarkę wpisujemy nazwę ?usuniętej? aplikacji. Jeżeli to nie zadziała, w App Store przechodzimy do sekcji Apple i tam powinny być fabryczne aplikacje.
  3. Stukamy na ikonę chmurki, aby ponownie mieć dostęp do ?usuniętej? aplikacji.

To wszystko, możecie mieć trudno ze znalezieniem fabrycznych programów przez wyszukiwarkę, ale sytuacja na pewno ulegnie poprawie w momencie wydania ostatecznej wersji iOS 10. Obecnie radzę wyszukiwać je tylko i wyłącznie przez oficjalną kategorię (Apple), a nie wyszukiwarkę.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry