youtube

Uwaga! Aktualizacja YouTube psuje Apple TV

Najnowsza wersja aplikacji YouTube wprawia w zakłopotanie użytkowników Apple TV. Informację na ten temat podał serwis MacRumors.

Apple TV to urządzenie multimedialne firmy Apple, które służy do transmitowania treści wideo, muzyki i gier na telewizor. Można na nim oglądać filmy, programy telewizyjne, korzystać z aplikacji i grać w gry. Jest to rodzaj odbiornika, który łączy się z internetem i umożliwia dostęp do różnego rodzaju treści.

Według źródła, w sieci masowo pojawiały się skargi na aplikację YouTube dla Apple TV. Od ostatniej aktualizacji użytkownicy “jabłkowego” dekodera regularnie “łapią” zamrożenia przy wychodzeniu z aplikacji – skargi można znaleźć na Reddicie, Twitterze i innych portalach społecznościowych.

Uwaga! Aktualizacja YouTube psuje Apple TV ciekawostki YouTube zawiesza apple tv, Youtube  Najnowsza wersja aplikacji YouTube wprawia w zakłopotanie użytkowników Apple TV. Informację na ten temat podał serwis MacRumors. YouTube

Problem wygląda następująco. Aplikacja YouTube uruchamia się i działa na Apple TV bez żadnych problemów, nie powodując żadnych niedogodności. Jednak gdy wychodzę z aplikacji poprzez przycisk “Back” na pilocie, urządzenie się zawiesza: na ekranie pojawia się czarne tło, a urządzenie nie reaguje na żadne działania.

Jedynym rozwiązaniem w tej chwili jest przymusowe ponowne uruchomienie Apple TV lub całkowite zamknięcie aplikacji YouTube. Aby to zrobić, należy dwukrotnie nacisnąć przycisk TV na pilocie dekodera, a następnie “wyrzucić” aplikację YouTube z ekranu za pomocą machnięcia na touchpadzie.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top