Uwaga! Ta tapeta psuje smartfony z Androidem polecane, ciekawostki Wideo, tapeta śmierci, tapeta, ta tapeta psuje Androida, Android  Uwaga! Smartfony z Androidem mają błąd krytyczny, który powoduje, że urządzenie nie chce się uruchomić. Powodem jest? tapeta! tapeta1

Uwaga! Ta tapeta psuje smartfony z Androidem

Uwaga! Smartfony z Androidem mają błąd krytyczny, który powoduje, że urządzenie nie chce się uruchomić. Powodem jest? tapeta!

Gdy tylko ustawicie poniższy obraz jako tło, gadżet zacznie ?wariować?. Ekran w urządzeniu z nieszczęsną tapetą zaczyna migać, a urządzenie nie jest w stanie się uruchomić. Nie będziemy zamieszczać tapety na stronie, po to aby nie kusić Was i żebyście po prostu nie robili głupich kawałów swoim znajomym.

Poniżej znajdziecie filmiki na których możecie zobaczyć jak zachowują się smartfony z Androidem mające ustawioną nieszczęsną tapetę.

Na dany moment problem występuje w smartfonach Samsung, Google Pixel i Xiaomi Pocofone. Jak zatem sobie poradzić z tym błędem? Sposób jest tylko jeden. Przywrócenie ustawień fabrycznych.

Potraktujcie ten wpis jako ostrzeżenie i pamiętajcie, że jeśli kiedykolwiek otrzymacie taką tapetę od swoich znajomych pod żadnym pozorem nie ustawiajcie jej w swoim urządzeniu.

A co z iPhone? Na urządzeniach Apple takiego problemu nie ma.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry