Uwaga! Ta wiadomość zawiesi każdego iPhone'a i iPada polecane, ciekawostki Wideo, ta wiadomość zawiesi iPhone, specjalna wiadomość, iPhone, iPad  Użytkownicy Reddit odkryli nowy błąd w iOS i iPadOS, który powoduje zawieszanie się iPhone'a i iPada po otrzymaniu specjalnego zestawu znaków w wiadomości. iPhone

Uwaga! Ta wiadomość zawiesi każdego iPhone’a i iPada

Użytkownicy Reddit odkryli nowy błąd w iOS i iPadOS, który powoduje zawieszanie się iPhone’a i iPada po otrzymaniu specjalnego zestawu znaków w wiadomości.

Gadżety zawieszają się po otrzymaniu specjalnej wiadomości w której jest kilka symboli w języku Sindi. Aby iPhone, czy iPad się zawiesił wystarczy, że po prostu wyśle ktoś do nas w dowolnym komunikatorze wiadomość o treści, którą widzicie poniżej.

Uwaga! Ta wiadomość zawiesi każdego iPhone'a i iPada polecane, ciekawostki Wideo, ta wiadomość zawiesi iPhone, specjalna wiadomość, iPhone, iPad  Użytkownicy Reddit odkryli nowy błąd w iOS i iPadOS, który powoduje zawieszanie się iPhone'a i iPada po otrzymaniu specjalnego zestawu znaków w wiadomości. capturetheflagcrashbug

Aby iPhone się zawiesił nie trzeba nawet otwierać tej wiadomości.

Aby nadal korzystać z iPhone’a lub iPada, konieczne jest ponowne uruchomienie urządzenia za pomocą kombinacji przycisków głośności i zasilania.

Najprawdopodobniej Apple naprawi ten błąd w następnej aktualizacji.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry