appleone

Uwaga! Wkrótce wiele usług przestanie działać na starszych systemach Apple

Apple ogłosiło, że wkrótce wiele jego usług przestanie działać na niektórych starszych wersjach systemów operacyjnych. Nie jest to dobra wiadomość.

Ta zmiana dotknie użytkowników, którzy nadal korzystają z starszych wersji systemów iOS, macOS, watchOS i tvOS. Jedyną usługą Apple, która będzie nadal działać na tych starszych wersjach, będzie iCloud.

Konkretnie, użytkownicy systemu iOS 11 do iOS 11.2.6, macOS 10.13 do macOS 10.13.3, watchOS 4 do watchOS 4.2.3 i tvOS 11 do tvOS 11.2.6 nie będą w stanie korzystać z większości usług Apple, takich jak App Store, Siri, Mapy, Apple Music, Apple Arcade, Apple TV +, Apple Fitness + i wiele innych.

Uwaga! Wkrótce wiele usług przestanie działać na starszych systemach Apple ciekawostki WatchOS, usługi, tvos, Siri, Mapy, macos, iOS, iCloud, apple tv+, Apple music, Apple Fitness +, apple arcade, Apple, App Store, Aktualizacja  Apple ogłosiło, że wkrótce wiele jego usług przestanie działać na niektórych starszych wersjach systemów operacyjnych. Nie jest to dobra wiadomość. iCloud 1

Apple nie wyjaśniło, dlaczego większość jego usług przestanie działać z tymi starszymi wersjami oprogramowania, ale możliwe, że wynika to z faktu, że starsze wersje systemów operacyjnych mają ograniczone możliwości technologiczne, a także dlatego, że Apple skupia się na zapewnieniu wysokiej jakości obsługi najnowszych wersji systemów operacyjnych.

Jeśli jesteś użytkownikiem, którego dotyczy ta zmiana, możesz otrzymać powiadomienie push z zaproszeniem do zaktualizowania urządzenia do najnowszej wersji oprogramowania. Jeśli chcesz kontynuować korzystanie z usług Apple, musisz zaktualizować swoje urządzenie do najnowszej dostępnej wersji systemu operacyjnego.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta zmiana wpłynie tylko na niewielki procent użytkowników. Na przykład, w połowie lutego Apple ogłosił, że tylko 8% aktywnie używanych iPhone’ów miało system iOS 14 lub wcześniejszy. Mimo to, jeśli korzystasz z jednego z tych starszych systemów operacyjnych, warto zastanowić się nad aktualizacją swojego urządzenia, aby mieć dostęp do pełnej gamy usług Apple.

Wszystkie usługi Apple z wyjątkiem iCloud, przestaną działać na starszych wersjach systemów operacyjnych w maju. Jeśli nie zaktualizujesz swojego urządzenia do najnowszej wersji oprogramowania, nie będziesz mógł korzystać z większości usług Apple.

I co Wy na to? Co Myślicie o takim posunięciu? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach lub na naszym Twitterze lub Facebooku. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top