Użytkownicy iPad Air 5 (2022) narzekają na słabą jakość wykonania tabletów ciekawostki slaba jakosc wykonania ipad air 5, ipad air 5, iPad Air 2022  Apple od zawsze słynęło nie tylko z wysokiej wydajności, ale również z wysokiej jakości montażu. Nowy iPad Air 5 (2022) zaskoczył fanów. iPadAir5 1 1300x700

Użytkownicy iPad Air 5 (2022) narzekają na słabą jakość wykonania tabletów

Apple od zawsze słynęło nie tylko z wysokiej wydajności, ale również z wysokiej jakości montażu. Nowy iPad Air 5 (2022) zaskoczył fanów.

Niedawno Apple zorganizowało jedną z najpiękniejszych prezentacji w swojej historii. Wprowadzony iPad Air 2022 zachwycił fanów różnorodnością kolorów i dobrymi funkcjami. Jednak w rzeczywistości tablet pokazał się z zupełnie innej strony.

Użytkownicy iPad Air 5 (2022) narzekają na słabą jakość wykonania tabletów ciekawostki slaba jakosc wykonania ipad air 5, ipad air 5, iPad Air 2022  Apple od zawsze słynęło nie tylko z wysokiej wydajności, ale również z wysokiej jakości montażu. Nowy iPad Air 5 (2022) zaskoczył fanów. iPadAir 1

Użytkownicy, którzy otrzymali nowość, zauważają, że tylna obudowa jest tak cienka, że ​​można wyczuć miejsce, w którym znajduje się bateria. Dodatkowo przy lekkim nacisku tylna ściana emituje nieprzyjemne skrzypienie. I to nie jest odosobniony przypadek. Problemowi poświęcono osobny wątek na Reddicie, gdzie użytkownicy upewnili się, że wiele osób ma problem. Oto przykład jednej z wiadomości:

„Dzisiaj otrzymałem dwa niebieskie iPady Air 2022 i jestem trochę w szoku. Aluminiowy tył jest znacznie cieńszy niż w moim iPadzie 4. Podczas trzymania urządzenia można wyczuć baterię przez pokrywę. Dotyczy to obu iPadów Air. Tak nie było w przypadku iPada Air 4. Czy tylko ja zwracam przedmiot? Zapytałem inną osobę i on ma to samo.”

Początkowo zakładano, że problem dotyczy tylko urządzeń w kolorach niebieskim. Ale później dołączyli właściciele innych kolorów.

Warto zauważyć, że żaden recenzent nie zauważył podobnego problemu. Hmmm, albo nie chciał tego zauważyć.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top