Użytkownicy iPad nie mogą przywrócić kopii iCloud utworzonej w iOS 12.1.2 polecane, ciekawostki iPad, iOS 12.1.2  Wpadek Apple ciąg dalszy. Najnowsza z nich związana jest z przywracaniem kopii zapasowej na iPad. O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniam. iPadPro

Użytkownicy iPad nie mogą przywrócić kopii iCloud utworzonej w iOS 12.1.2

Wpadek Apple ciąg dalszy. Najnowsza z nich związana jest z przywracaniem kopii zapasowej na iPad. O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniam.

Otóż jak się okazuje użytkownicy, który wykonali kopię zapasową na iPhone z systemem iOS 12.1.2 nie mogą jej odtworzyć na iPad z iOS 12.1.1. Dlaczego? Ponieważ występuje tutaj konflikt wersji iOS.

Użytkownicy iPad nie mogą przywrócić kopii iCloud utworzonej w iOS 12.1.2 polecane, ciekawostki iPad, iOS 12.1.2  Wpadek Apple ciąg dalszy. Najnowsza z nich związana jest z przywracaniem kopii zapasowej na iPad. O co dokładnie chodzi? Już wyjaśniam. ipad

Jak wiemy całkiem nie dawno, Apple udostępniło aktualizację do wersji iOS 12.1.2, która miała na celu obejście niektórych patentów Qualcomm. Aktualizacja ta została wydana tylko na iPhone?y. I tu jest problem. Ponieważ nie na się przywrócić danych z nowszej wersji iOS. Jak zatem rozwiązać ten problem?

Jedynym wyjściem w tej chwili jest instalacja na iPad bety iOS 12.1.3. Oj Apple, Apple. Coś za dużo tych wpadek w ostatnim czasie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top