iphone14pro 10

Użytkownicy iPhone 14 Pro nie lubią widocznej na zrzutach ekranu Dynamicznej Wyspy

W chińskich mediach społecznościowych toczy się dyskusja o tym, że zrzuty ekranu z iPhone’a 14 Pro często pozostawiają widoczną Dynamiczną Wyspę co się nie wszystkim podoba.

Przypomnijmy, że po zrobieniu zrzutu ekranu w poprzedniej generacji iPhone na górze smartfona nic się nie znajdowało. W przypadku iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max jest inaczej. Na wielu screenach pojawia się Dynamiczna Wyspa, która się nie wszystkim podoba.

Przypominamy, że gdy wycięcie Dynamic Island nie jest używane przez aplikacje, nie powinno być widoczne na zrzucie ekranu. We wszystkich pozostałych przypadkach Dynamiczna Wyspa jest zapisywane w tej samej postaci, w jakiej jest obecne na ekranie smartfona w tym samym momencie.

Użytkownicy iPhone 14 Pro nie lubią widocznej na zrzutach ekranu Dynamicznej Wyspy ciekawostki iPhone 14 Pro, dynamiczna wyspa na zrzutach ekranu  W chińskich mediach społecznościowych toczy się dyskusja o tym, że zrzuty ekranu z iPhone’a 14 Pro często pozostawiają widoczną Dynamiczną Wyspę co się nie wszystkim podoba. wyspa1 650x326

W rzeczywistych warunkach, według pierwszych użytkowników iPhone’a 14 Pro, zrzuty ekranu zawsze pozostawiają dość zauważalny wcięcie, w którym widoczne są różne uruchomione aplikacje. A ponieważ większość aplikacji w trybie innym niż ciemny ma jasne kolory, ten obszar jest bardzo widoczny.

Wielu użytkowników już teraz narzeka, że ​​to rozwiązanie nie jest tak wygodne jak notch, a jednocześnie nie odczuwają żadnej korzyści z wyglądu Dynamic Island. Być może Apple wysłucha krytyki i pozwoli wyłączyć wyświetlanie Dynamic Island na zrzutach ekranu we wszystkich scenariuszach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top