ios16 2

Użytkownicy nadal zgłaszają ogromną liczbę błędów w iOS 16

Według MacRumours, cztery miesiące po oficjalnej premierze iOS 16, niektórzy użytkownicy nowego systemu Apple nadal zgłaszają mnóstwo błędów.

Apple wypuściło iOS 16 we wrześniu, a następnie kilka kolejnych aktualizacji usuwających błędy i poprawki bezpieczeństwa. Najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego, iOS 16.2, została wydana 13 grudnia. iOS 16.2 zawiera nową aplikację Freeform, nowe opcje zawsze aktywnego ekranu dla iPhone’a 14 Pro, nowe widżety ekranu blokady, obsługę 5G w Indiach i nie tylko.

Na Twitterze, Reddicie, forum MacRumors i wsparciu Apple użytkownicy zgłaszają ogromną liczbę błędów. Problemy są różne: wyszukiwanie Spotlight nie działa, klawiatura nie pojawia się w aplikacjach, szybkie rozładowanie baterii, aplikacja Aparat zawiesza się, problemy z trybami ustawiania ostrości, błędy aplikacji Apple Music, problemy z akcesoriami HomeKit i CarPlay.

Użytkownicy nadal zgłaszają ogromną liczbę błędów w iOS 16 ciekawostki iOS 16, bledy w ios 16  Według MacRumours, cztery miesiące po oficjalnej premierze iOS 16, niektórzy użytkownicy nowego systemu Apple nadal zgłaszają mnóstwo błędów. iOS16 bledy

W serwisie Reddit użytkownicy skarżyli się również na to, że aplikacje w najnowszym systemie mogą się zawieszać po otwarciu lub zamknięciu podczas ich używania.

Istnieją również zgłaszane stałe problemy z aplikacją Home po aktualizacji iOS 16.2. Jedną z nowych funkcji aktualizacji było przeprojektowanie architektury aplikacji Home. Apple ogłosiło nową architekturę w czerwcu, obiecując szybszą i bardziej niezawodną wydajność HomeKit. Jednak po wydaniu nowej aplikacji użytkownicy zgłaszali problemy z niedziałającymi akcesoriami, co zmusiło Apple do wycofania aktualizacji.

Problemy nie ograniczają się do żadnego konkretnego modelu iPhone’a, ponieważ iOS 16 jest obsługiwany na urządzeniach zaczynających się od iPhone’a 8.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top