iOS 16

Użytkownicy wciąż narzekają na baterię po aktualizacji do iOS 16

iOS 16 jest dostępny już od około dwóch tygodni, a użytkownicy nadal narzekają na żywotność baterii w iPhone’ach.

Chociaż tymczasowe krótsze działanie baterii jest normalne po dużej aktualizacji oprogramowania, tym razem wydaje się, że problem dotyczy czegoś innego: użytkownicy iPhone’a nadal narzekają na baterię, nawet po dwóch tygodniach.

Podczas aktualizacji iPhone’a do nowej wersji systemu iOS, żywotność baterii zwykle cierpi na tymczasowy spadek zaraz po zainstalowaniu aktualizacji. Dzieje się tak, ponieważ iOS wykonuje operacje w tle, takie jak ponowne indeksowanie plików, zdjęć, aplikacji i innych. Tego typu wpływ na baterię iPhone’a jest szczególnie zauważalny przy corocznych, dużych wydaniach aktualizacji, takich jak iOS 16, ponieważ są to bardzo ważne aktualizacje.

Użytkownicy wciąż narzekają na baterię po aktualizacji do iOS 16 ciekawostki iOS 16, bateria ios 16  iOS 16 jest dostępny już od około dwóch tygodni, a użytkownicy nadal narzekają na żywotność baterii w iPhone'ach. bateria 1

Ogólnie rzecz biorąc, zawsze prowadzi to do skarg na żywotność baterii zaraz po wydaniu nowej wersji oprogramowania. Ale po zakończeniu reindeksacji w tle, krytyka zwykle ustępuje. W tym roku jednak wielu użytkowników nadal twierdzi, że iOS 16 znacząco obniżył żywotność baterii w ich iPhone’ach.

W rzeczywistości, dwa tygodnie po wydaniu iOS 16, wielu użytkowników twierdzi, że żywotność baterii ich iPhone’ów znacznie spadła po zainstalowaniu aktualizacji w pierwszym dniu. 14. Apple nie wydało jeszcze oświadczenia w tej sprawie, wydając jedynie iOS 16.0.2, w którym jednak nie widać żadnej wzmianki o poprawionym czasie pracy na baterii.

A Wy, czy zauważyliście ten problem?

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top