YouTube Premium

Użytkownicy YouTube Premium na iOS otrzymają niebawem SharePlay i inne nowe funkcje

Jeśli jesteś użytkownikiem YouTube Premium na iOS, to mam dla Ciebie świetne wieści! Wkrótce otrzymasz dostęp do dwóch nowych funkcji.

Nowości z pewnością zwiększą Twoją przyjemność z korzystania z aplikacji. Pierwszą z nich jest SharePlay, dzięki której będziesz mógł oglądać filmy z YouTube w czasie rzeczywistym z rodziną i przyjaciółmi podczas rozmowy na FaceTime. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz obejrzeć z bliskimi ulubione klipy wideo i komentować je na bieżąco. Ta funkcja na pewno umili czas spędzony wirtualnie ze swoimi bliskimi.

Użytkownicy YouTube Premium na iOS otrzymają niebawem SharePlay i inne nowe funkcje ciekawostki youtube premium, ulubione podcasty, ulubione filmy, ulubiona muzyka, tryb offline, subskrypcja, shareplay, Picture in Picture, Offline, kolejka filmów, jakość wideo, iOS, bez reklam, automatyczne pobieranie, 1080p  Jeśli jesteś użytkownikiem YouTube Premium na iOS, to mam dla Ciebie świetne wieści! Wkrótce otrzymasz dostęp do dwóch nowych funkcji. YouTube

Drugą nowością jest opcja jakości wideo 1080p z wyższą przepływnością, dzięki której filmy będą jeszcze bardziej wyraźne i ostre. Ta funkcja szczególnie zadowoli osoby, które interesują się filmami o wysokiej jakości i potrzebują płynnego i niezakłóconego odtwarzania. Oczywiście, standardowa opcja jakości wideo 1080p pozostaje dostępna dla wszystkich użytkowników YouTube, ale zwiększona przepływność będzie dostępna tylko dla subskrybentów YouTube Premium na iOS.

Oprócz tych dwóch nowych funkcji, użytkownicy YouTube Premium będą mogli korzystać z wielu innych korzyści. Opcja umieszczania filmów w kolejce w aplikacji na iOS i Androida umożliwi Ci ustawienie kolejności odtwarzania filmów według własnego uznania, a funkcja kontynuacji oglądania wideo od miejsca, w którym zostało przerwane po zmianie urządzenia, pozwoli Ci na swobodne przenoszenie się pomiędzy różnymi urządzeniami bez konieczności szukania momentu, w którym przerwałeś oglądanie.

Jedną z najważniejszych funkcji YouTube Premium jest możliwość pobierania filmów do odtwarzania offline. Dzięki temu możesz obejrzeć swoje ulubione filmy bez konieczności łączenia się z internetem, co szczególnie przydatne jest w podróży, gdy nie masz dostępu do sieci. Opcja automatycznego pobierania polecanych filmów podczas połączenia z Wi-Fi umożliwi Ci pobieranie filmów, które mogą Cię zainteresować, abyś miał je dostępne w trybie offline.

Korzystanie z YouTube Premium to koszt 23,99 zł miesięcznie, ale warto zainwestować w tę subskrypcję, aby cieszyć się korzyściami, jakie oferuje. Możliwość oglądania filmów bez reklam, odtwarzania w trybie Picture-in-Picture, pobierania filmów do odtwarzania offline i wiele innych funkcji, sprawiają, że korzystanie z YouTube Premium jest bardzo wygodne i komfortowe.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top